Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o psychotropy, leki przeciwbólowe. Kto wcina "więcej" tylko po to żeby mieć "fazę". Kto robi lekowe mieszanki, tzw. koktajle z medykamentów w celu większego kopa? Przyznawać się i rączki do góry. Ja zdecydowanie zaliczam się do tych osób.

 

Znowu robisz hyperreal... :> Ja ci mogę podać magiczny sposób na mieszankę żeby wyjść z twojego nałogu. :tel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Rozumiem Cię Haniu. Na całe szczęście bierzesz tylko jeden rodzaj leku i tego się trzymaj!

 

-- 24 lut 2014, 14:18 --

 

Ja obecnie jestem na Nexpramie - 15mg, Olanzapinie - 7,5mg no i wspomagająco Clonazepam i Bromazepam. Wiem, Sporo tego ale najwidoczniej tyle "wyamaga" moje leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o psychotropy, leki przeciwbólowe. Kto wcina "więcej" tylko po to żeby mieć "fazę". Kto robi lekowe mieszanki, tzw. koktajle z medykamentów w celu większego kopa? Przyznawać się i rączki do góry. Ja zdecydowanie zaliczam się do tych osób.

 

" w celu wiekszego kopa " ,,, skoro zaliczasz sie do tych osób to zbieraj juz teraz na trumnę . To balans na cienkiej linie z dodatkiem depresji , lęków i innej tego typu zsiadłej śmietanki ) jaką obecnie sam przezwam po tramalowej wpadce . Niedobrze mi sie robi jak czytam takie kociopoły ( z całym szacunkiem do Ciebie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że słowo "zwyciestwa " wziełaś w cudzysłów, nieprzypadkowo . Masz 21 lat ?

Jesli tak, to masz prawo jeszcze tak mysleć i eksperymentować z różnymi .Ja juz to przeszedłem i ze swoimi 43 wiosnami chcem na trzeżwo, wolnym od jadów wszelkich witać każdy następny dzień i we względnym zdrowiu doczekać wnuków i godnej starości .

Pierdo-lę tramale , tak jak pierd -oliłem( i wypierdolilem alkohol , HCV i inne pasożyty pier-dolone) .Mam w sobie tyle bożej sily ,ze i to mi sie uda . Tobie też życzę dobrych wyborów i nie za zbytniej ciekawości . ;)

A Twój aforyzm TAK jak powiedział AmmuM , czlowiek też nieżle doświadczony w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie to nie bajka, to bitwa gdzie w celu "zwycięstwa" używamy wszystkich dozwolonych chwytów.

Tyle że ty nie "zwycieżasz" co uprawiasz overkill. Pytasz się w temacie KTO LUBI WCINAĆ WIĘCEJ LEKÓW NIŻ POTRZEBA!!! Równie dobrze można by pytać kto lubi niechciane mrówki w cukrze tępić napalmem...

 

Niedobrze mi sie robi jak czytam takie kociopoły ( z całym szacunkiem do Ciebie ).

Podpisuję się pod tym. Chcesz ćpać to weź ćpaj po cichu, kurva, nikomu tym nie zaimponujesz bo są tu tacy co ładowali więcej, a i czynność sama w sobie nie jest jakimś powodem do dumy. Z takim nastawieniem to się nie dziwię że te twoje ileśtam odwyków nic nie dało - jak mają dać jak ty się ćpaniem podniecasz?

 

W ogóle mam wrażenie że to jest jakiś troll, czy coś, bo nikt chory (a tym bardziej zdrowy) na umyśle by nie pieprzył takich głupot. Przypomina mi się jak sam miałem 21 lat i żwawo wpierdalałem spida i piguły, też ze znajomkami mieliśmy taką samą podnietę. Tyle że wtedy nie było jeszcze forów tego typu, i się w tym sosie kisiliśmy we własnym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Słońce, mam 30lat i wiele doświadczeń za sobą. Ku wiedzy wszystkich nie połykam tabletek dla frajdy tylko w celu uniknięcia psychicznej samozagłady. Mój układ nerwowy nie udał się Bogu. To nie moja wina. Ratuję się jak mogę ażeby następny dzień męczarni był mniej podły od poprzedniego.Zdaję sobie sprawę z tego co robie, jakie leki wprowadzam do swojego organizmu. Potrzebuję pomocy żeby z tego wyjść ale sama nie dam rady. W tym celu w środę idę na pierwszą poważną psychoterapię, która mam nadzieję otworzy mi oczy i pokaże Świat w jego najpiękniejszych kolorach. IMPONOWAĆ? - Wtf?!?....Nie mam zamiaru imponować nikomu bo naprawdę nie ma się czym chwalić. Opanujcie się ludzie i przejdźcie na inny tor myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, Twój watek jak i inne posty nie brzmią jak ostrzeżenie przed nałogiem, Ja mam wrażenie, że Ty się nim przechwalasz. Zresztą po zgłoszniach sądząc , nie tylko ja. Zastanów się co chcesz pisząc o tym osiągnąć :?

 

Kalebx3, Słońce, mam 30lat

 

Jak dla mnie biorąc pod uwagę Twój wiek i to co wypisujesz to jednak brzmi jak ostrzeżenie przed nałogiem.

Nie wiem czy Twój mentalny wiek (plasujący się gdzieś wg mnie w okolicach 15 lat) nie jest właśnie wynikiem nadużywania tego i owego, a może to po prostu osobowość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMPONOWAĆ? - Wtf?!?....Nie mam zamiaru imponować nikomu bo naprawdę nie ma się czym chwalić. Opanujcie się ludzie i przejdźcie na inny tor myślenia.[/b]

Uomatko, trzymajcie mnie.

 

Tytuł tematu: " LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?"

 

Czemu nie: "LEKOMANIA - problem z nadużywaniem leków"?

 

Treść posta: "Chodzi mi o psychotropy, leki przeciwbólowe. Kto wcina "więcej" tylko po to żeby mieć "fazę". Kto robi lekowe mieszanki, tzw. koktajle z medykamentów w celu większego kopa? Przyznawać się i rączki do góry. Ja zdecydowanie zaliczam się do tych osób."

 

Czemu nie: "Jak w temacie - mam problem z braniem większej ilości leków niż przepisane przez lekarza. Chciałabym aby wypowiedzieli się w tym wątku ludzie z podobnym problemem, bo potrzebuję pomocy i chcę o tym z kimś porozmawiać".

 

 

Sens w gruncie rzeczy ten sam? Ten sam. Forma zupełniem inna? Zupełnie inna. Odbiór przez czytelnika zupełnie inny? Zupełnie inny.

 

Piszesz że masz 30 lat, weź do cholery to udowodnij jakoś pisząc tutaj bo po twoich postach to nawet te 21 z nicka uznawałem za wątpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, Nie wiem czy Twój mentalny wiek (plasujący się gdzieś wg mnie w okolicach 15 lat) nie jest właśnie wynikiem nadużywania tego i owego, a może to po prostu osobowość...

 

Paranoja. Wiek pląsający w okolicach 15lat. To dopiero bajka. Nie wiem skąd ta szaleńcza batalia przeciwko mojej osobie ale okey, jeżeli idziecie najmniejszą linią oporu, proszę bardzo, mogę być dla Was mentalnym niemowlakiem, który kocha przechwałki. Żal. Na szczęście mam spore poczucie własnej wartości i nie dam się utopić w Waszych banalnych postach o tym jaka to ze mnie nic nie wiedząca gówniara. W realu jestem cenioną osobą do której każdy ma szacunek a tu, klops................Gwarantuję Wam, że oko w oko ze mną inaczej byście podeszli do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu jestem cenioną osobą do której każdy ma szacunek a tu, klops................Gwarantuję Wam, że oko w oko ze mną inaczej byście podeszli do tematu.[/b][/i]

W realu to ty piszesz że non stop ćpasz benzo i się podniecasz jak rodzice wyjadą bo masz wtedy chate wolną. Co tu do szanowania i czy tak sie zachowuje ktoś kto ma 30 lat i coś osiągnął w życiu?

 

Dziecko, masz taką potrzebę wyróżnienia się że nawet posty MUSISZ koniecznie kursywą i boldem pisać, to jest typowe dla gimbazy, ale w wieku 30 lat..? Please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×