Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekki doping sportowy - stymulanty (A-PVP)


dr. Psycho Trepens

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę od lat Escitalopram, średnio 10-15mg, czasem obniżam na parę dni dawkę do 5mg jak pogoda dodatkowo przymula a potem wracam do normalnej dawki.

 

Ale mam problem z sennością, osłabieniem, kiepskim pobudzeniem i brakiem sił, kompletna apatia i abulia.

Amisulpryd i atypowe neuroleptyki już przestają działać, 5 lat biorę i

praktycznie jego efekt osłabł do zera. A zależy mi by wprowadzić w życie więcej sportu, od 2 miesięcy na nowo zaczynam

treningi na rowerze ale idzie mi ciężko, Amisulpryd + Kofeina (kawa/energetyki) nie za bardzo już pomagają.

Dziś dostałem darmowe sample ze sklepu z "RC" - Research Chemicals (legalne odczynniki chemiczne),

no i zainteresował mnie niebieski kryształ o nazwie A-PVP. Tutaj jak to wygląda:

84-thickbox_default.jpg

 

A tutaj opis na Wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/%CE%91-Pirolidynopentiofenon

 

Warto wypróbować mikro dawki przed treningiem ? Rzędu 1-5mg ? Ktoś próbował ?

 

A dodam, że ogólnie po psychotropach znacznie utyłem i konieczne są ciężkie treningi, ale

po SSRI bardzo ciężko wykrzesać z siebie siły i aktualnie robię dystanse zaledwie 15-25km, co

jest śmieszne, muszę przejść na dystanse 30-60km by rozwinąć formę i wskoczyć na jeszcze dłuższe

dystanse, wtedy jest szansa na dobre schudnięcie.

Dodatkowo dodam, że wszystkie leki już wypróbowałem, typu:

Bupropion, Reboksetyna, Concerta, Wenlafaksyna, Mirtazapina i Mianserya - albo nic nie dały albo tylko zaszkodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich dawkach brałeś Concerte, że jak twierdzisz że Ci nie pomogła? RC to z reguły jest syf nieoczyszczony, zresztą nie są to zatwierdzone farmakologicznie odczynniki jako leki, więc mogą być niebiezpieczny przy regularnym stosowaniu. Łap się tego co jest dostępne aptecznie. Jak nie działa Concerta, o NIE przedłużonym uwalnianiu (lepiej działa w danej chwilii) w wyższych dawkach to możesz zapytać swojego lekarza o deksedryne (dekstroamfetamine) to już chyba najwyższy kaliber dostępnych farmakologicznie stymulantów. Jeszcze jedną opcją jest rosyjski stymulant Ladasten. W połączeniu z metylofenidatem może będzie wystarczający, jeżeli nie to dopiero wtedy szukałbym dojścia do dekstroamfetaminy. Na schudnięcie jest jeszcze taki preparat jak fentermina, stymulant który jest stosowany dla leniwców którzy chcą schudnąć - zmniejsza po prostu apetyt. Źródło do Ladastenu wyślę Ci na pm. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich dawkach brałeś Concerte, że jak twierdzisz że Ci nie pomogła? RC to z reguły jest syf nieoczyszczony, zresztą nie są to zatwierdzone farmakologicznie odczynniki jako leki, więc mogą być niebiezpieczny przy regularnym stosowaniu. Łap się tego co jest dostępne aptecznie. Jak nie działa Concerta, o NIE przedłużonym uwalnianiu (lepiej działa w danej chwilii) w wyższych dawkach to możesz zapytać swojego lekarza o deksedryne (dekstroamfetamine) to już chyba najwyższy kaliber dostępnych farmakologicznie stymulantów. Jeszcze jedną opcją jest rosyjski stymulant Ladasten. W połączeniu z metylofenidatem może będzie wystarczający, jeżeli nie to dopiero wtedy szukałbym dojścia do dekstroamfetaminy. Na schudnięcie jest jeszcze taki preparat jak fentermina, stymulant który jest stosowany dla leniwców którzy chcą schudnąć - zmniejsza po prostu apetyt. Źródło do Ladastenu wyślę Ci na pm. Pozdrawiam.

 

Próbowalem Concerty o natychmiastowym uwalnianiu w dawkach 18, 36 oraz 54mg - im wyższa dawka tym mocniej mnie ścinało do snu.

Nikt mi w PL nie wypisze Deksedryny, z resztą nawet nie idzie jej dostać.

A sprowadzanie mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE: Działanie a-PVP niebieskie oraz 3MMC lód

"Na niezapomnianej domówce też dostałem zapaści po alfie. Czułem, że schodzę i nie mogłem nawet wydobyć z siebie głosu. Gdyby nie jedna ogarnięta osoba to bym zszedł.. Od tej pory odsyłam znajomych lubiących zabawy z rc do forum by mogli na własne oczy przekonać się co może ich spotkać."- opis z Forum Dopalamy >>>

-Uważaj więc dr. Psycho Trepens,

Yu masz więcej o tej niebieskiej :

https://www.dopalator.info/Thread-Dzia%C5%82anie-a-PVP-niebieskie-oraz-3MMC-l%C3%B3d

Jednym słowem szambo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, oddam znajomemu, który wszystko pożre ;)

Sam używam od 7 lat lekkich i dosyć sprawdzonych kannabinoidów typu UR-144 itp i tylko tutaj

czuję się w miarę pewnie, dawkowanie mikro rzędu 1-3mg na dobę. Więc zostanę przy tym.

Próbowałem odstawiać, na dni, tygodnie, miesiące, bez istotnych zmian na lepsze,

więć ćpam to gówno dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, oddam znajomemu, który wszystko pożre ;)

Sam używam od 7 lat lekkich i dosyć sprawdzonych kannabinoidów typu UR-144 itp i tylko tutaj

czuję się w miarę pewnie, dawkowanie mikro rzędu 1-3mg na dobę. Więc zostanę przy tym.

Próbowałem odstawiać, na dni, tygodnie, miesiące, bez istotnych zmian na lepsze,

więć ćpam to gówno dalej.

Ciekawe czy kosiarza tez sprobowales :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę od lat Escitalopram, średnio 10-15mg, czasem obniżam na parę dni dawkę do 5mg jak pogoda dodatkowo przymula a potem wracam do normalnej dawki.

 

Ale mam problem z sennością, osłabieniem, kiepskim pobudzeniem i brakiem sił, kompletna apatia i abulia.

Amisulpryd i atypowe neuroleptyki już przestają działać, 5 lat biorę i

praktycznie jego efekt osłabł do zera. A zależy mi by wprowadzić w życie więcej sportu, od 2 miesięcy na nowo zaczynam

treningi na rowerze ale idzie mi ciężko, Amisulpryd + Kofeina (kawa/energetyki) nie za bardzo już pomagają.

Dziś dostałem darmowe sample ze sklepu z "RC" - Research Chemicals (legalne odczynniki chemiczne),

no i zainteresował mnie niebieski kryształ o nazwie A-PVP. Tutaj jak to wygląda:

84-thickbox_default.jpg

 

A tutaj opis na Wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/%CE%91-Pirolidynopentiofenon

 

Warto wypróbować mikro dawki przed treningiem ? Rzędu 1-5mg ? Ktoś próbował ?

 

A dodam, że ogólnie po psychotropach znacznie utyłem i konieczne są ciężkie treningi, ale

po SSRI bardzo ciężko wykrzesać z siebie siły i aktualnie robię dystanse zaledwie 15-25km, co

jest śmieszne, muszę przejść na dystanse 30-60km by rozwinąć formę i wskoczyć na jeszcze dłuższe

dystanse, wtedy jest szansa na dobre schudnięcie.

Dodatkowo dodam, że wszystkie leki już wypróbowałem, typu:

Bupropion, Reboksetyna, Concerta, Wenlafaksyna, Mirtazapina i Mianserya - albo nic nie dały albo tylko zaszkodziły.

w związku z tymczasowym avkiem na forum chciałem zdementować że nie mam nic wspólnego z nieczystymi chemicznie niebieskimi kryształkami :mrgreen:

a co do kolorku jak coś jest białe to kolor kryształu świadczy o okluzjach :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×