Leki nasenne.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Przemek_44 09 mar 2017, 01:16
Kalebx3 napisał(a):
Naprawdę Cię to tak śmieszy?? Nie, nie dawał dupy na dworcu.. podobno oddawał się innym kobietom za pieniądze, ponieważ łykał już po 50 zolpów na noc i nie wyrabiał z pieniędzmi na zakupy w internecie..

-tak śmieszą mnie takie naginane historyjki wyssane prosto z dupy .Dobrze chociaż ,że piszesz " podobno " .
Pomyśl , czy byłby on zdolny zaspokoić kobietę po 50 zolpikach ? W ogóle czy fajka by mu po takiej ilości stanęła ? Męska prostututka musi mieć klasę żeby dobrze zarobić , libido na maxa , a nie jakieś " podobno " . Znałem jednego Gościa , który ruchał stare obrzydliwe Niemki za kasę , to cos tam wiem .
Zresztą nie ma co sie tutaj kłócić i sprzeczać , wiem ,że można sie uzależnić od tabletek . Sam jestem uzależniony od ( obecnie ) Escitalopramu .
I niby to nie lek nasenny , to jakbym go nie wziął/ nie miał /zabrakło kasy , to też bym musiał pomysleć o prostutuowaniu się za Biedronką . ;)

Kalebx3 nie potrafię Ci udowodnić, że ta historia jest 100%, ale jest całkowicie prawdziwa ! Nawet jakbym odkopał tego maila, a mam go w starej skrzynce mailowej, do której nie mam już dostępu (zmieniłem dostawcę hostingu) i Ci go w całości wysłał to i tak byś nie uwierzył i mógł powiedzieć, że sam go napisałem..Oczywiście ze względu na poufność korespondencji nie robię takich rzeczy, ale ta kobieta (jego żona) naprawdę do mnie napisała i była załamana, przedstawiła w taki właśnie sposób swój problem wprost..Napisałem "podobno" się prostytuował na wyrost, bo "materacem" jej męża nie byłem, ale ona naprawdę mi o tym powiedziała..

Kalebx3 napisał(a): W ogóle czy fajka by mu po takiej ilości stanęła

Kalebx3 a czy facet mający 4.1 promila alkoholu może jechać na rowerze (?) Patrzysz trochę na tą sprawę zero - jedynkowo..jeśli facet miał rozwiniętą mocno "tolerkę", to mógł mu stawać, choć niekoniecznie był to seks górnych lotów..A co myślisz, że jak ja po 7-8 latach brałem dziennie 26 - 30 mg Clona, to mi nie stawał (?) :smile: stawał, gorzej było z finałem..
A skąd wiesz jakie oczekiwania miały te kobiety? może seks oralny ? może jakiś ? może facet sam w sobie był atrakcyjny?

Kalebx3 nie, ok, ja też nie zamierzam się sprzeczać na ten temat, każdy ma prawo do własnego obioru, jedni uwierzą, inni nie i spoko.. :?

przez woowoo 06 kwi 2017, 08:48
Który z ssri najlepiej działa na sen?

przez AleksandrA111 08 kwi 2017, 23:19
horr napisał(a):Pytanie do wszystkich biorących zolpidem od dłuższego czasu. Czy ciągle zdarza się wam mieć rano amnezję, czy tego typu objawy znikają po kilku tygodniach/miesiącach stosowania?

Amnezja jest za każdym razem i te objawy nie znikają-niezależnie jak długo stosujesz Zolpidem. Na drugi dzień nie pamiętam niczego,a jeśli już to nie wszystko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ernest00 09 kwi 2017, 10:35
Ja amnezję mam tylko po połączeniu z alkoholem. Tak to zjadałem nawet 60mg zolpidemu i objawów niepożądanych nie miałem. Po dłuższym stosowaniu niestety dawka którą bierzesz osłabia się jej działanie. Ale to ogólnie wiadomo. Rano to ja się budzę z bólem głowy (lekkim) i przymuleniem. Pozdrawiam

Który z ssri najlepiej działa na sen?

Raczej żaden. Chyba że chodzi Ci ogólnie o antydepresanty. To polecam mirtazapinę i mianserynę. Senność albo senność z uwaleniem. Różnie działają. Jeszcze trazodon, opipramol, Ale usypiają, bo SSRI to raczej pobudza.

przez horr 11 kwi 2017, 12:21
AleksandrA111 napisał(a):
horr napisał(a):Pytanie do wszystkich biorących zolpidem od dłuższego czasu. Czy ciągle zdarza się wam mieć rano amnezję, czy tego typu objawy znikają po kilku tygodniach/miesiącach stosowania?

Amnezja jest za każdym razem i te objawy nie znikają-niezależnie jak długo stosujesz Zolpidem. Na drugi dzień nie pamiętam niczego,a jeśli już to nie wszystko.

Od czasu, gdy zadałem to pytanie minęło już wieeele paczek Stilnoxu i sam zdążyłem się o tym przekonać. Ale dzięki za odpowiedź ;)

ernest00 napisał(a):Ja amnezję mam tylko po połączeniu z alkoholem. Tak to zjadałem nawet 60mg zolpidemu i objawów niepożądanych nie miałem. Po dłuższym stosowaniu niestety dawka którą bierzesz osłabia się jej działanie. Ale to ogólnie wiadomo. Rano to ja się budzę z bólem głowy (lekkim) i przymuleniem. Pozdrawiam

Wiadomo, na każdego działa trochę inaczej. Na mnie np. zopiklon działa tak, jak na Ciebie zolpidem, czyli żadnej amnezji. Tyle, że działanie usypiające ma słabsze i powoduje wstrętną suchotę w ustach.

przez Lilith 21 kwi 2017, 18:23
Tyle, że działanie usypiające ma słabsze i powoduje wstrętną suchotę w ustach.
Zolpidem również. A jego działanie nasenne słabnie wraz z okresem brania i przy dłuższym stosowaniu sen staje się płytki, ma się poczucie niewyspania. Dobry na krótko, bo później tylko "dokłada" problemów.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

przez Przemek_44 21 kwi 2017, 21:46
Lilith napisał(a):
Tyle, że działanie usypiające ma słabsze i powoduje wstrętną suchotę w ustach.
Zolpidem również. A jego działanie nasenne słabnie wraz z okresem brania i przy dłuższym stosowaniu sen staje się płytki, ma się poczucie niewyspania. Dobry na krótko, bo później tylko "dokłada" problemów.

Lilith Hej, myślę, że to nie wszystko..Przy rozwoju tolerancji na Zolpidem, zważywszy na to, że jego okres półtrwania jest bardzo krótki To.5 = ok 2h (leki te zostały tak zaprojektowane, by tylko usypiać, a rano można było wsiadać za kółko) to pojawia się bezsenność "wtórna"..

Czyli występuje taka sytuacja, ze powód pierwotnej bezsenności dawno minął, ale człowieka od dawna zażywającego ten specyfik wybudza "głód lekowy", spowodowany, że co 2 godziny spada gwałtownie stężenie Zolpidemu..Podejrzewam, ze dlatego ludzie po jakimś czasie biorą ten lek po kilkadziesiąt tabletek, rekordzista 150 / dzień..Poznałem kobietę, która łykała 30 sztuk przez noc (nie naraz) i nie pamiętała tego, rozpoznawała ten fakt tylko po pustym opakowaniu rano..
Czyli de facto może tak być, że już po wielu miesiącach przyczyną czyjejś bezsenności jest sam lek, gdyż człowiek budzi się kilkakrotnie w ciągu nocy

przez Dek 17 maja 2017, 19:39
Czy jest tu ktoś kto odstąbiłby mi zolpidem? Interesuje mnie "na sen" konkretnie
Dek

przez AlexCCC 02 cze 2017, 21:38
Czy do neuroleptyku aktywizujace sulpirydu mógłbym dołączyć jakis lek nasenny?bo mam spore kłopoty z snem

przez seneri 03 cze 2017, 07:38
Cześć Wam :) co wg Was najlepiej sprawdziloby się na sen oprócz mirty miansy? Do połączenia z wenla. Mirta działa w tym mixie bardzo dobrze jednak zaczyna mi już przeszkadzać przybieranie na wadze. Najlepiej gdyby nie był to neuroleptyk. Zastanawiam się nad trazodonem. Kiedyś brałem ale był jakby slabawy. Proszę o sugestie

przez Klaudia Kate 27 cze 2017, 16:07
Co myślicie o melatoninie na sen?
Jakie dawki sobie zapodać do SSRI i lamo ? żeby nie kolidowało, przeczytałam pozytywne opinie na temat melatoniny lek am i chciałabym się wybrać do apteki. 8)
20 mg Citalopram
30 mg Duloksetyna
50 mg Trittico
4 000j d3
Acerola
I Miss Forum

przez mhrps 27 cze 2017, 16:50
Nie mówię, że na pewno, ale prawdopodobny jest scenariusz taki, że bez benzodiazepiny nie pociągniesz. Lexapro to mocny stymulant.
Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.

przez ann_bijoch 06 sie 2017, 23:06
hej, brał ktoś może zolsanę? jakieś opinie? uwagi? proszę bardzo o info

przez Metamorphosis 14 sie 2017, 09:48
Mogę od siebie podpowiedzieć tym, którzy biorą/planują brać zolpidem (stilnox) - nie przeginajcie z nim. Ostatnio raz strzeliłem dawkę podwójną, później potrójną. Po 2 dniach odstawiłem na jedną noc. Następnego ranka rodzice znaleźli mnie w kącie pokoju zlanego potem, z rozbieganymi oczami. Co najlepsze nie pamiętam nic z tego okresu. Dopiero po około 1,5h odzyskałem świadomość. Aż mnie to trochę przestraszyło. Nadal mam obolałe mięśnie od tego cholerstwa.
E di notte
e di notte
per non sentirti solo
ricorderai
i tuoi giorni felici

Sortuj wg