Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek na obniżenie ciśnienia. Proszę o pomoc!


aneccka95

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam nerwicę natręctw i nerwicę lękową, podczas nagłego zestresowania, bądź głupich myśli na temat mojego zdrowia wpadam bardzo często w panikę i od razu moje ciśnienie i puls idą w górę. Bez stresu mam ciśnienie w normie.

Byłam dziś u lekarza i przepisał mi on lek Concor Cor 1,25 mg, czy ktoś z Was zażywał już takiego leku? Lekarz mówił, żebym brała to raz dziennie, czy to nie będzie czasem tak, że obniży mi nawet to ciśnienie, które mam w normie i obniży akcje serca i będzie za niskie? Czy po prostu będzie mnie chroniło to przed nagłym skokiem ciśnienia? Ciągle martwię się o swoje zdrowie przez moją psychiczną dolegliwość i wolę spytać się jeszcze kilku osób czy na pewno nic mi się przez ten lek nie stanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę concor cor 1,25 na noc też dostałam od kardiologa z tych samych powodów co Ty. blokuje on gwałtowny wyrzut adrenaliny do serca a tym samym skoki ciśnienia na tle nerwowym i obniża puls, pomaga też przy nierównej pracy serca. biorę go już półtora roku i uważam że jest ok, ciśnienie mam nieraz podwyższone przy atakach lęku ale już nie tak żeby były bardzo ponad normę. concor cor to lek który uwalnia się przez 24 godziny dlatego bierze się raz na dobę no i trzeba pamiętać żeby brać regularnie.

 

-- 07 lis 2014, 00:07 --

 

ten lek nie ma działania obniżającego ciśnienie, jest bezpieczny i nie stwierdzam żadnych efektów ubocznych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×