Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lampa do światłoterapii


Mariza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w mojej rodzinie jest kilka osób, które walczą z depresją i czy mogę się jakoś od tego uchronić?

 

myślałam żeby kupić sobie taką lampę:

 

http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/28914-lampa-do-swiatloterapii-innosol-rondo.html

 

ktoś używa takiej lampy, są jakieś efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś używa takiej lampy, są jakieś efekty?

 

moja siora tego używa , ale tylko jesienią i zimą , bo wtedy jej strasznie nastrój siada. Jak używała sysytematycznie to jej to pomagało , ale jak zaczęła z lenistwa zaniedbywać i tatuś nie przypilnowal , to działania prawie nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką lampę, jak ktoś z Wawy chce zobaczyć jak działa to zapraszam, ojciec mi kupił na alledrogo używaną, dostałam ją wiosną więc nie było sensu używać, obecna jesień to będzie mój pierwszy sezon z lampą, nie spodziewam się niczego, ale światła i tak potrzebuję, więc traktuję jak zwykłą lampę, oczywiście nie cały dzień ale te pół godz rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 zł!!!... to z lekkim rabatem będziesz mieć za to 15 sesji psychoterapeutycznych, albo tabletek na 10 lat....

moja depresyjna siora kupiła lampę sobie za 300zł , też dobrą . W chwilach depresji zawsze zwala winę na lampe ,że jakby była droższa to by lepiej leczyła i nie miała by depresji . Fiu bżdziu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat leczę się z depresji i żałuję, że taką lampę (ja mam akurat produkt fotovita) kupiłam niedawno. Bardzo mi pomaga w ciemne dni, jeżeli chcesz oszczędzić to możesz poprosić kogoś zdolnego technicznie aby Ci kupił tzw. świetlówki fotograficzne (nie są drogie) i zastąp nimi zwykłe żarówki, to dużo daje jeżeli powodem problemów z nastrojem jest brak światła. (Właśnie takie świetlówki są podobno w tych lampach) Warto spróbować, bo mały nakład a efekt może przerosnąć Twoje oczekiwania.

:) Dobrze jest również wysłuchać podczas porannego naświetlania np. "Gałązkę rówienniczkę" mistrza Moniuszki na dobre wibracje i zobaczysz, że od razu świat Twój i twojej rodziny będzie jaśniejszy:) (mnie bardzo pomogło, a próbowałam naprawdę wielu metod!) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 

Wspomniana Gałązka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×