Księga myśli i refleksji

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Księga myśli i refleksji

przez Priscilla_126 14 gru 2016, 17:27
Dużo ludzi zawodzi, pomimo Twojego bardzo dobrego nastawienia do nich i poświęcenia dla nich. Nawet, jeśli wyda Ci się, że spotkasz kogoś w końcu takiego, komu można zaufać i jest dobry, po jakmś czasie powie Ci, że nie ma dla Ciebie czasu, nie obroni Cię przed innymi, nie pomoże Ci w ważnych dla Ciebie sprawach, nie wesprze Ciebie, pomimo, że było tak fajnie. Nawet dobrzy i wrażliwi ludzie umieją zawieść, więc jak zauważysz, że tacy są, pamiętaj, że to nie jest wyznacznik tego, że będą tacy, jacy powinni być dobrzy i wrażliwi ludzie.

Księga myśli i refleksji

przez mark123 16 gru 2016, 11:16
Jak widzę niektóre reklamy, to mam wrażenie, że albo ci, co decydują, jak będzie wyglądać reklama są niedorozwinięci umysłowo, albo ludzie, którzy kupują produkty z reklam, że trzeba do nich "przemawiać" w taki sposób.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Księga myśli i refleksji

przez JERZY62 16 gru 2016, 11:43
Myśli ktoś o Arasha?
®

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Księga myśli i refleksji

przez mark123 24 gru 2016, 10:02
święta - jeden z najbardziej ulubionych okresów toksycznych ludzi
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Księga myśli i refleksji

przez Powietrzny Kowal 26 gru 2016, 01:13
Nie lubię świąt - nie są logiczne :D
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Księga myśli i refleksji

przez oka22 28 gru 2016, 15:09
wszyscy tu mamy problemy ,zastanawiam sie jak przetrwać w tym pier....... świecie,nie mam do nikogo zaufania
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Księga myśli i refleksji

przez oka22 28 gru 2016, 15:12
jedyne co mniecieszy to jedzenie i moje łóżko

Księga myśli i refleksji

przez oka22 28 gru 2016, 15:44
a kiedy umre to życie dalej będzie sie toczyć zwyczajnie je.... to wszystko ,bez sensu to wszystko,mama zmarła a ojciec ma mnie w dup.. jak jest mi żle to nie mam do kogo ,ciągle tylko te gierki i podejścia,życie to ku... jakaś gra,jak tylko próbuje być sobą ,to wszędzie mi nosa przycierają,nigdzie mi nawet nie wolno powiedzieć co myśle ,wypowiedzieć sie na jakiś temat ,bo każdy mówi swoje zdanie i zawsze musze wszystkim przyznawać racje ,do tego to zmierza żebym innym przyznawała racje ,to po co wogóle rozmawiać,wszędzie krytyka cokolwiek mówie ,nawet w sprawie obiadu ,mówie przy koleżankach np jak gotuję rosól ,to koleżanka robi to inaczej ,i krytyka że ja nie umiem gotować i tak jest całe życie,wszędzie mnie szkolą i uczą rozumu,kużwa mać jestem normalnym człowiekiem ,a nigdzie nie moge nic powiedziec ,bo wszedzie krytyka,,wszystko zmierza do tego że mam innym ,przyznawać racje i mają sie dowartościowywać moim kosztem,szlag mnie trafia dlatego nie lubie ludzi

Księga myśli i refleksji

przez Powietrzny Kowal 29 gru 2016, 01:21
oka22 napisał(a):a kiedy umre to życie dalej będzie sie toczyć zwyczajnie je.... to wszystko ,bez sensu to wszystko,mama zmarła a ojciec ma mnie w dup.. jak jest mi żle to nie mam do kogo ,ciągle tylko te gierki i podejścia,życie to ku... jakaś gra,jak tylko próbuje być sobą ,to wszędzie mi nosa przycierają,nigdzie mi nawet nie wolno powiedzieć co myśle ,wypowiedzieć sie na jakiś temat ,bo każdy mówi swoje zdanie i zawsze musze wszystkim przyznawać racje ,do tego to zmierza żebym innym przyznawała racje ,to po co wogóle rozmawiać,wszędzie krytyka cokolwiek mówie ,nawet w sprawie obiadu ,mówie przy koleżankach np jak gotuję rosól ,to koleżanka robi to inaczej ,i krytyka że ja nie umiem gotować i tak jest całe życie,wszędzie mnie szkolą i uczą rozumu,kużwa mać jestem normalnym człowiekiem ,a nigdzie nie moge nic powiedziec ,bo wszedzie krytyka,,wszystko zmierza do tego że mam innym ,przyznawać racje i mają sie dowartościowywać moim kosztem,szlag mnie trafia dlatego nie lubie ludzi

No... jak umrzesz to jak po każdym będzie na maxa tydzień pomięci. Ludzie ze swoimi emocjami i uczuciami to ścierwa z reguły w kontekście czasu. Bez nich zresztą są nie lepsi. Mów tutaj. Kto Ci broni? Nauczu się czegoś. Żyj dla czegoś swojego. Inaczej się nie da logicznie. Bo póki co widać, że w słowach kierujesz się logiką. Jak "odbębnisz" logikę (czego Ci życzę) może będzie Ci dane dostąpić do rozdzielania uczuć....
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Księga myśli i refleksji

przez ORh+ 29 gru 2016, 02:34
No... jak umrzesz to jak po każdym będzie na maxa tydzień pomięci. Ludzie ze swoimi emocjami i uczuciami to ścierwa z reguły w kontekście czasu. Bez nich zresztą są nie lepsi. Mów tutaj. Kto Ci broni? Nauczu się czegoś. Żyj dla czegoś swojego. Inaczej się nie da logicznie. Bo póki co widać, że w słowach kierujesz się logiką. Jak "odbębnisz" logikę (czego Ci życzę) może będzie Ci dane dostąpić do rozdzielania uczuć....
Siema Kowal

Księga myśli i refleksji

przez Powietrzny Kowal 29 gru 2016, 02:36
ELOOO! :D

Księga myśli i refleksji

przez Powietrzny Kowal 29 gru 2016, 02:37
Co tam Kochany Staruchu? Obyś był w formie! :D

Księga myśli i refleksji

przez ORh+ 29 gru 2016, 02:43
Skoro się do Ciebie zwracam, a nie do piknej 18 , to chyba jestem...znaczy nie jestem ;) Oko masz dalej nieprzeniknione.

Księga myśli i refleksji

przez ORh+ 29 gru 2016, 02:48
Gdyby to nie zabrzmiało tak jak zabrzmi...dobrze Cię widzieć.

Sortuj wg