Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kółko ateistyczne.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mistrzu Zakomu Ateistycznego ! ;)

Przygotuj się wielebny Monku ,że będę Ci tu srał w Temacie , aż Ci korki w bezpiecznikach siadą .

Bo jak mówi stare przysłowie słowiańskie ' jak Kuba Bogu , tak Bóg Kubie " ;)

 

Ja też to potrafię,mieszać komuś w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że ludzie dzielą się na wierzących, niewierzących, oraz tych, którzy non stop muszą się o to kłócić :D

Najgorzej być w tej trzeciej grupie, szkoda nerwów, jest tyle ciekawych rzeczy do roboty, po co się spinać?

 

 

[videoyoutube=utE5X80reD0][/videoyoutube]

 

Nie polecam wierzącym, mogą się poczuć urażeni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam temat,by się przeciwstawić katolickiej indoktrynacji.Kiedy staliście się ateistami ? Ja,tak po 20 roku życia.

Chociaż wcześnie,nie lubiłem chodzić do kościoła,celowo z małej.

Jak większość polskich ateistów dorastałem w katolickiej, czy nawet ultrakatolickiej rodzinie, gdzie trzeba było chodzić do kościoła co tydzień albo i częściej. Od dzieciństwa nie cierpiałem chodzić do kościoła a do spowiedzi szczególnie, to była dla mnie jakaś trauma, jak można skazywać dzieci na takie męki. To że zostałem ateista było do przewidzenia, to ujemne skutki indoktrynacji i polskiego przaśnego tradycjonalistycznego kościoła bez krzty intelektu. Oczywiście oficjalnie jestem katolikiem bo przecież nie wypisałem się z kościoła, szkoda fatygi na to no ale Kościół wciąż wlicza mnie do owych 96% polskich katolików i później szafuje tymi liczbami mówiąc jakie to katolickie mamy społeczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×