Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: KLORAZEPAN/KLORAZEPAT (Cloranxen,Tranxene)

Wiadomości w tym temacie: 436

Strona 21 z 32  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna strona

Czy klorazepan pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 76%  76%  [ 13 ]
Nie 18%  18%  [ 3 ]
Zaszkodził 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 17
Reklama

Autor

KLORAZEPAN/KLORAZEPAT (Cloranxen,Tranxene)

CLORANXEN (Klorazepan-Tranxene)
Post 21 cze 2011, 08:13 
A co to ma za znaczenie czy zamiennik czy nie? Skład chemiczny (główny składnik) jest przecież taki sam - płacisz tylko za markę (producenta). Jeśli byłoby inaczej, to produkty nie weszły by do obiegu.

KLORAZEPAN/KLORAZEPAT (Cloranxen,Tranxene)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 21 cze 2011, 13:56 

Od: 02 sty 2006, 02:39
uzytkownik,
no o to mi chodzi wlasnie, ze roznica tutaj miedzy efectinem markowym i zamiennikiem jest niewielka. a w polsce naweet zamiennik nie kosztuje 4zl czy tam 5 zl.

mi jest obojetne czy zamiennik czy efectin ale sa ludzie, ktorzy odczuwaja roznice.

po drugie Hiszpania jest teraz w strasznej biedzie. Gorszej niz Polska. I jakos nie maltretuja ludzi chorych cenami w aptekach na recepte!!!

A co chorego interesuje budzet Panstwa. Przez budzet ma sie wykrecic? Niech zaczna rzadzic lepiej bo jak narazie to tylko kociol.
Tu w Hiszpanii zreszta tez.

Ja akurat nie dosc, ze nie znajduje sie w zlej sytuacji materialnej to jeszcze place grosze za leki. Chodzi o innych ludzi!!!

______
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Xeristar(duloksetyna) odstawianie
Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe

Zobacz profil YIM  

Post 21 cze 2011, 15:16 

Od: 23 sty 2010, 13:05
ja np odczuwam niestety roznice miedzy efectinem a generykami.Efectin dziala na mnie jakby silniej p/depresyjnie i p/lekowo Poprostu jest mocniejszy od generyka w tej samejdawce,moze tak byc przez substancje wypelniajace kapsulke generyku tzn subst .pomocnicze.Moze tak byc ,ale oczywiscie nie musi,jedni odczuwaja roznice inni nie,generyki moga tez krocej dzialac niz orginal,ale tez nie musza,krocej niz 24 h ale to tylko moja subiektywna opinia Efectin jest jak by to powiedziec "czystszy" a generyki maja inne" wypelniacze" niz oryginal I tak kupuje zamienniki bo efectin podrozal i nie stac mnie

najtanszy zamiennik-Venlabax 75 u nas kosztuje 10 zl,a 150 tegosz samego 20 zl- u mnie w miescie trudno go dostac,albo nie maja,albo maja duzo drozszy ten venlabax dlatego zamawiam go w aptece intern.

______
"Krwawię cicho żyjąc,
żyję cicho krwawiąc"

Post 22 cze 2011, 03:17 

co za syf.
u mnie jakos obojetnie czy zamiennik czy nie, dziala tak samo, ale zgodze sie z tym, ze krocej. jak nie wzielam dawki efectinu na czas jakies tam pierwsze symptomy "braku" mialam okolo 10 godzin po nie zazytej dawce. zamiennik musialam wziac na czas bo jak nie to prawie od razu dawalo sie odczuc brak tego w organizmie. (w sumie to ciezko wytlumaczyc jak sie odczuwa brak dawki, ja to czuje i wiem co to jest i ze to przez brak venli ale opisac tego nie umiem :/

______

Pristiq 100mg

Zobacz profil YIM  

Post 22 cze 2011, 12:05 

Od: 23 sty 2010, 13:05
Cytuj:
co za syf.

Klaudia masz na mysli ceny lekow w pl,?tak?

______
"Krwawię cicho żyjąc,
żyję cicho krwawiąc"

Post 23 cze 2011, 00:00 

nie pamietam ale raczej ceny zamiennika tego najtanszego i trudenego do zdobycia

hej tu chyba jest temat cloranxen a nie efectin :P

______

Pristiq 100mg

Zobacz profil YIM  

TRANXENE (Klorazepan-Cloranxen)
Post 02 lip 2011, 11:13 

Od: 21 maja 2011, 12:42
a ja jadę teraz nad morze, mam tranxenne dawka 5mg...i tak..czy mogę wziąć sobie rano przed podróżą o 4 żeby w podróży się nie denerwować i przed dojazdem na miejsce ok 12?? kompletnie się nie znam .zawsze unikałam brania leków, nie chce też brać dużej dawki bo bardziej mnie by to nakręciło niż uspokoiło..bałabym się że coś mi się stanie od tych leków. tak już mam..

Post 02 lip 2011, 17:40 

Od: 08 maja 2011, 11:16
Weź 30-60minut przed jazdą i dojazdem na miejsce. Od takiej dawki nic Ci się nie stanie. Traxenne 5mg to najsłabsze benzodiazepiny.

Post 04 lip 2011, 20:40 

Od: 15 lis 2008, 16:55
Na pewno nie masz sie co bac bo to tak jakbys bala sie wypic melisy. Tranxene dziala na granicy placebo...

Post 04 lip 2011, 20:46 

Od: 21 maja 2011, 12:42
chyba tak właśnie zadziałało dziś..ale niech sobie działa jak chce byle działało :mrgreen:

Post 05 lip 2011, 17:36 

Od: 08 sie 2008, 08:50
NoMoreDepression, nie wolno tak mówić ludziom - na jednych działa tyle co nic a innych powala.

Post 06 lip 2011, 17:47 

namiestnik, w przypadku tego leku nie ma raczej opcji, zeby kogolwiek powalil. Co najwyzej po zjedzeniu 20 tabletek majac pierwszy raz do czynienia z jakokolwiek benzodiazepina. Dziala podobnie do preparatow ziolowych bez recepty, widziales zeby kogos powalily? :P

Post 06 lip 2011, 18:31 
Na granicy placebo? Powiedz to komuś po zażyciu na kacu podczas depresji/nerwicy...
Nie ma chyba lepszego "lekarstwa" na dołki i lęki kacowe.

Mi pomagał wyśmienicie zarówno na kaca jak i stany lękowe.
Tranxene 15 mg, to jest tyle samo co 10 mg Relanium (diazepam), zatem 5mg, to 3mg diazepamu - fakt, mało, ale działanie wszystkich benzo niezależnie które, jest w gruncie rzeczy takie samo i pewnością z melisą nic wspólnego nie ma.

PS. Ile masz lat i jakie masz doświadczenie do takich stwierdzeń?

Post 06 lip 2011, 20:31 

Nie mam dosiawdczenia z benzosami faktycznie, ale interesuje sie tematem i czytalem setki opini na temat roznych lekow, taki juz moj fetysz, na innym forum, wiec jakies tam pojecie mam ;) Na mnie praktycznie podzialala tylko 1 kapsulka Tranxene, a pozniej juz nastepne (mimo ze bralem po 2) minimalnie, wlasnie na granicy placebo, podobnie jak srodki ktore kupowalem w aptece bez recepty. Chociaz na kaca faktycznie moze byc dobry, moze troche przesadzam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 32  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |