KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF, Rivotril)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klonazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
55
75%

Nie
6
8%

Zaszkodził
12
16%

Liczba głosów : 73

przez JERZY62 27 maja 2017, 16:31
Extremerator, ciekawi mnie jak długo już po tych 7 latach nie bierzesz klona?
®

przez ernest00 27 maja 2017, 17:09
Extremerator Może masz depresję? Właśnie przez clonazepam. Albo raczej przez jego brak. Najbardziej prawdopodobne przez życie które takie już jest, i nie masz alternatyw od codzienności, szarości, braku bodźców. I skoro poradziłeś sobie z odstawieniem i przyszła depresja, to nie wracaj. Tylko popracuj nad depresją. Wspomagasz się jakoś niefarmakologicznie? Klonazepam sam w sobie jej raczej nie wywołuję (odstawienie już może), ale długie lata brania i odstawianie doprowadziły Cię do wyczerpania psychicznego, ciągła walka, budowanie osobowości, doprowadza do bezsilności. Klonazepam jest rozwiązaniem, ale znów będziesz w "nałogu".
Tyle przecierpiałem, że nawet dzisiaj w moim nie najlepszym stanie potrafię napisać, że naprawdę wolę umrzeć, niż brać znowu, aby udawać kogoś, kim nie jestem.

To Twoje słowa. Weź je pod uwagę, zanim wrócisz!

przez JERZY62 27 maja 2017, 18:54
Tyle przecierpiałem, że nawet dzisiaj w moim nie najlepszym stanie potrafię napisać, że naprawdę wolę umrzeć, niż brać znowu, aby udawać kogoś, kim nie jestem.

Te wszystkie leki psychiatryczne są po to aby udawać kogoś kim się nie jest.
®

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vica 12 sie 2017, 19:14
Mam opakowanie Clonazepamu 2mg, chętnie wymienie go na Estazolam, Nitrazepam

przez sulpiryd34 21 sie 2017, 20:05
Ludzie nie zaczynajcie z clonem. Ja przez clona wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu. Byłem na oddziale 10. Powiem Wam, że nie życzę nikomu takiej przygody. Na szczęście trafiłem na bardzo fajną Panią Ordynator, która pozwoliła mi się wypisać po paru dniach. To, żeby nie Towarzystwo tragiczne. Same menty, które uciekają przed wymiarem sprawiedliwości. Osób z problemami na palcach można policzyć. Palili trawę , do późna darli się, głośno słuchali muzyki. Nie do wytrzymania. W szpitalu powinna być cisza i spokój, żeby spokojnie dojść do siebie. Teraz detoks robię sobie sam w domu i jest o niebo lepiej. Naprawdę przestrzegam wszystkich, żeby nie skończyli tak jak ja.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

Sortuj wg