Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem tu nowa


Beti_89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez was bardzo serdecznie wszystkich witam i powiem wam ze ta choroba jest przerabana biore anafranil juz 4 rok...jak osatnio chcialam odstawic lek wszystko mi sie nawrocilo wogole martwie sie ze juz sie uzaleznilam od tego leku...zaczelam go brac gdy mialam 13 lat:( bardzo wczesnie...i chce ze wszystkich sil pokonac ta chorobe...chce zyc normalnie cieszyc sie kazdym dniem a nie bac sie ze cos mi sie moze stac czy cos...buziaki dla was:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radze sobie mam kochanego chlopaka ale ona mnie nie rozumioe nie chce go zastawiac ale nie wiem czy tak sie nie stanie ta choroab zabieraz mi wszystko szczescie radosc ja nie potrafie sie spokojnie skoncentrowac chcialabym z kims pogadac nie mam zkim teraz jetsem zupelnie sama potrzebuje kogos tak bardzo.... chcialam sie zabic ale za bardzo sie boje a zereszta chce tez zyc i nie wiem czego chce to bez sensu jestem nienormalna...:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem tyle ze nie mam chlopaka bo boje sie ze jesli bede miec nawet to mnie nie zrouzmie...pomysli ze jestem nienormalna...tak bardzo sie boje ale pamietaj POKONANA nie jestes sama jestem z toba jesli chcesz pogadac osobiscie na gg to odezwij sie buziaki:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć pokonana , jeżeli chłopak cie nie zozumie i nie daje wsparcia, to czort z nim, tak to jeszcze dokładasz sobie problemów bo myślisz czy mnie zostawi czy nie i kolejny stres. Jeżeli ktoś naprawdę cie kocha to nie zostawi w potrzebie.Wiem co mówie sama to przerabiałam. Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×