Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na wasze opinie. Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie . Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)

Pozdrawiam

 

Pozwoliłem sobie przykleić ten temat,

aby nowi Użytkownicy również mogli poznać opinie.

[dop. shadow_no]

 

 

Pozwoliłam sobie dodać ankietę

*atrucha

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest zimne!!

Rzecz jasa zależy czego oczekujesz i poszukujesz. Ja znalazłam tu wiele cennych rad, które nie koniecznie musiały byc kierowane bezpośrednio do mnie ale do innych uzytkowników. Trzeba poprostu czytać. A jeśli będziesz potrzebował wsparcia, to też napewno je znajdziesz.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest wspaniale i sa tutaj wsapniali ludzie :D:D .

Dzieki temu forum odnalazlam siebie, i to forum , a nie kto inny pomoglo mi zrozumiec lepiej przyczyny mojego stanu ...

Dla takich co ja, co nie mieszkaja w PL i nie maja dostepu do polskich psychoterapetow to forum to JEDYNE miejsce , ktore traktuje jako prywatnego ''lekarza''

Naprawde duzo mi pomoglo i nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo !!

 

Dziekuje Wam ze JESTESCIE i adminowi ze zalozyl tak wspaniale forum:D :D

 

Gorace pozdrowienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur może CI się tak wydawac że jest to forum zamknięte w swoim gronie.

Niektórzy ludzie siedzą tutaj już bardzo długo i zdążyli się poznac, wiedzą czasami o sobie bardzo dużo. To jest tak jak idziesz do nowej pracy, wszyscy się znają a Ty czasami czujesz się obco. Ale z czasem poznajesz ludzi i wtedy czujesz się lepiej. To tak jak w życiu. Wystarczy tylko chciec poznac ludzi. Dla mnie to że na mój post w którym się przywitałam odpowiedziało tylu ludzi, znaczyło bardzo dużo. wystarczy właśnie to witaj.

Tutaj zroumiałam że prochy to nie wszystko, że trzeba jeszcze nad sobą pracowac. Właśnie rozmowy z ludzmi którzy przeżywają to samo mogą najbardziej nam pomóc. Ja też nie jestem tutaj długo ale próbuje poznac tutaj ludzi, dużo czytam i uczę się od niektórych pozytywnego myślenia.

Życzę CI żebyś spotkał tutaj wspaniałych ludzi. Wystarczy się czasami dobrze rozejrzec( w tym wypadku poczytac he he) Trzymaj się i więcej uśmiechu na bużce . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to powitanie w formie Witaj ,nie jest zimne ale serdeczne przynajmniej moim zdaniem :) Przywitac sie z kims wlasnie w ten sposob ,usmiechnac sie czy to jest aby zimne :?: To forum wciaga i jesli bysmy czuli tu zle to chyba raczej nikt by tu nie siedzial,prawda :?: Pozdrawiam CIebie Arturze cieplutko o ile ma to jekies znaczenie dla ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem przesadzasz Arturze. Ja siedzę na forum już dosyć długo, bo od listopada i powiem szczerze, że poznałam tu masę wspaniałch ludzi. Ze sporą liczbą rozmawiam często na gg, z kilkoma przez telefon, a z kilkoma udało mi się nawet spotkać :) Może Ty nie trafiłeś na odpowiednie osoby i dlatego masz takie zdanie jakie masz :roll: Ja nie mogę złego słowa o forum powiedzieć i wcale nie jest zimne i zamknięte w swoim gronie. Fakt, że niektórzy zdążyli już się ze sobą zżyć, ale cały czas udzielają wsparcia innym, nowym. Każdy ma tu zawsze coś do powiedzenia i poradzi jak tylko potrafi. Nie mów o NAS,że jesteśmy zimni, bo to nieprawda :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tu podoba i chociaż już prawie jestem zdrowa to i tak tu zaglądam i zawsze chetnie służę pomocą.Wydaje mi się że atmosfera na forum jest całkiem miła i raczej nie jesteśmy zimni ,trzeba poprostu chcieć nas lepiej poznać ! :lol::roll: A ja nie orginalnie napiszę Cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur.....atmosfera tu moze wydawać sie zimna dla kogos z po za forum....ale to nie znaczy że taka jest...bywaja tu kłótnie ale i te weselsze chwile...jak to w prawdziwej rodzinie.....To prawda ktos kto tu długo przebywa traktuje to forum juz nie jako zwykłe forum o nerwicy, a raczej jako strone na której moze porozmawiac ze znajomymi, i poczuc sie jak w wielkiej familii....

 

A jak komus jest nadal zimno...to niech sobie futerko sprawi!!!!

 

Witam i pozdrawiam!!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest The Best! Wielu życzliwych ludzi tu znajdziesz,pomocne rady i opinie, ja nie mam zastrzeżeń Powiem więcej, lepiej mi jest żyć wiedząc, że moge sie komuś wygadać, jak tu na forum i jestem rozumiana ;) Dziękuje wszystkim!

 

 

Regulamin Jowito ;) (dop. drań)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arturze :lol:

Doskonale Cię rozumiem,wchodząc na forum rownież czułam się obco i zazdrościłam ludziom,którzy już byli zżyci z sobą, bardzo chciałam być wśród nich.Ale pomalutku wrastałam w to forumowe grono,bywało różnie,raz lepiej :lol: raz gorzej :cry: ,pomalutku poznawałam ludzi,zawsze jednak miałam świadomość,że znajdzie się ktoś,kto wyciągnie do mnie rękę gdy będę tego potrzebować,szperając po forum znajdę odpowiedź na wiele nurtujących mnie pytań.

 

Na dzień dzisiejszy...czuję się tutaj świetnie,zawarłam sporo znajomości,niektóre nawet ośmielę się nazwać mianem przyjaźni(Magda 27,snaefridur-jesteście kochane)otrzymałam pomoc w chwilach zwątpienia,kiedy było naprawdę źle(Dark Angel-dziękuję Ci jesteś wyjątkowy)odzyskałam chęć bycia potrzebną(draniu-bardzo się cieszę ,że jesteś)dostawałam wsparcie zawsze (artucha,KOREK-pozdrówki).

 

Wow :roll: ale się rozpisałam(najdłuższy mój post ;) )ale miałam ogromną potrzebę napisania tego-tak właśnie czuję.

Na koniec jeszcze należą się podziękowania Tobie Shadow_no :lol: wykonałeś kawał dobrej roboty-dzięki Tobie to forum istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Artur.

Miło Cię poznać :D

 

To forum to rewelacja! Nigdzie nie znalazłam lepszego. Są tu ludzie na których można polegać, dzielić się z nimi swoim szczęściem i porażką.

Jest po prostu OK.

już niedługo się o tym przekonasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi naprawde miło że aż tyle osób wypowiedziało sie :)

Może to moje podejście do tych spraw :)

Jesli kogos uraziłem to szczerze przepraszam i dziekuje wszystkim za przesłane odpowiedzi .

Mój numer gg : 9442695

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arturze :lol::lol:

Nie przejmuj się w internecie jest troszkę jak w życiu , kiedy wchodzisz gdzieś możesz czasami czuc się trochę obco. Tutaj wielu ludzi zna się już długo, spotykają się czasami. W życiu tez tak jest że w nowym otoczeniu czujemy się czasami trochę obco i niepewnie. Zauważ jaki jest odzew na Twoje pytanie, czyli jednak nie pozostawiają nas nowych samych i nie zamykają się"w swoim gronie". Pozdrawiam , więcej odwagi i mniej pesymizmu Arturku :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka Artur mnie tez wydaje sie ze tutaj jest okej ,długo sie wahałam zanim dołaczyłam do reszty ale niezałuje ,lubie czytac ,przeglądac ,czasami cos napisze ,jest mi lepiej ale chyba nadal bede tutaj łazikowac ,pozdrówka :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zaczęłam swoja psychoterapię.Uważam ze forum jest bardzo !!!!!!!!!!!!!potrzebne , tylko tutaj znalazłam wsparcie chociaż mam kochającą rodzinę.Zdrowy nie zrozumie chorego( szczególnie na nerwicę lękową).Shadow jesteś WIELKI.Bogu dziękować że są tacy ludzie na świecie , bo ja przyznam że odkąd "ożył mi tyłek" rzadziej tutaj zaglądam żeby wspierać innych.Pozdro :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony z tego forum, ale musze tez powiedziec, ze spotkalem sie tutaj z ohydnymi pomowieniami i oskarzeniami, nie majacych zadnych podstaw w rzeczywistosci, ale tlumacze te rzeczy sobie tak, ze ci ludzie, ktorzy wymawiaja takie oskarzenia nie wymieniajac zadnych argumentow przeciwko mnie sa jeszcze bardziej chorzy psychicznie ode mnie, wiec to ich w jakis sposob usprawiedliwia, smialo mozna zaryzykowac teze, ze oni nie wiedza, co mowia, ani tym bardziej co czynia. sa nieswiadomi, sugeruja sie moim nickiem i moim schorzeniem w ocenie mojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke przesadzasz speedcore terror.Nie mam osobiscie nic do ciebie.Nie sadze zeby ktos sugerowal sie twoim nickiem,co do schorzenia przeciez z tym sie zyje choc wiem jak bardzo ciezko.Nie trawisz ludzi i tym samym nas od siebie odpychasz,masz pozniej pretensje ale to co pisza forumowicze nie wzielo sie z nikad.Wyciagnij reke chocby do jednego czlowieka.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za miłe słowa.

Pozwolę sobie też odpowiedzieć na pytanie zawarte w temacie...

 

Tak, jestem zadowolony z naszego forum.

 

Podziękowania należą się przede wszystkim Wam. Ja, jeżeli chodzi o aktywność w tematach, jestem rzadko piszącym użytkownikiem, głównie z powodu braku czasu. Dziennie pojawia się kilkadziesiąt (czasem kilkaset) postów, które muszą zostać przeczytane i ewentualnie wyedytowane/kasowane, taką pracę wykonuje cała Administracja. Zmierzam do tego, że czytając tak dużą ilość postów, często nie mam już siły na odpisywanie. Robię to naprawdę sporadycznie, a podziękowania należą się Wam. Ludziom, którzy dajecie nadzieje, którzy wspieracie siebie nawzajem, którzy rozumiecie się.

Moją rolą było umożliwienie Wam tego na stronach tego forum.

 

Pozdrawiam Serdecznie,

i witam nowych Użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×