Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie leki moze przepisac mi psychiatra ? >> czyt. dalej


szatanista47

Rekomendowane odpowiedzi

za pare dni lece do psychiatry i zastanawiam sie jakie leki moze mi przepisac na depresje?. Bo tak wogole to nie mam na nic ochoty, chce mi sie spac caly czas, do szkoly nie chce mi sie chodzic a jak polece to i tak z polowy lekcji sie zerwe bo nie moge wysiedziec tam. Irytują mnie rzeczy naprawde błache. Jezeli ktos wie jakie leki moze mi przepisac psychiatra to piszcie . ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi oto ze jestem jakims wykolejeńcem społecznym czy cos takiego, mam swoje zajecia itp. itd. ale są sprawy które mnie wkurwiają oporowo i sobie z nimi nie radze. Po takiej kuracji antydepresantami po odstawieniu są jakies skutki uboczne?, albo czy troche sie zmienie po tej kuracji ? nie ze zmiana na czubka czy cos takiego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szatanista47, ty chyba już masz zmiany w mózgu - oporowe.

Tego rodzaju leki są ingerencją w mózg tak naprawdę, ciężko je dobrać, i bywa, że ciężko odstawić, a ty to traktujesz jak viagrę - bierzesz - działa (widocznie) - ostawiasz, i jakby nigdy nic nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szatanista47,

Zaden lekarz ci nie zagwarantuje ze na lekach nie zajda jakies zmiany w mózgu. To nie aspiryna ze masz przeziebienie, wezmiesz i przejdzie, na takich lekach trzeba czesto jechac bardzo dlugo zeby nie bylo nawrotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szatanista47,

Jesli trafisz na "swoj lek", przetrzymasz skutki uboczne to po jakis 4 tyg poczujesz sie lepiej ale po odstawieniu moze depresja powrocic. Co do snu to moze byc roznie, ja na antydepresantach nie moglem wcale spac i musze brac dodatkowo leki nasenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: lepsze samopoczucie , wyciszenie, lepszy sen itp itd. ?

Sama tego nie biorę ale mój syn potwierdza że lepiej śpi. Z samopoczuciem to trochę gorzej. Jeden dzień jest świetny a pięć następnych koszmarnych np. tempo patrzy w kompa, wyzywa świat i ludzi itp. Ale tak to jest w depresji. Na początku miał szybką poprawę, potem trzy miesiące się cofał. Zmiana leków i teraz jest znowu troszkę lepiej. Jak nie weźmie leków wieczorem przez zapominalstwo to ma dziwaczne sny. Normalna senna schiza. Ale jak pisze 19-latek spać nie mógł. Więc zależy może też to od leków jakie się bierze.

 

[Dodane po edycji:]

 

: lepsze samopoczucie , wyciszenie, lepszy sen itp itd. ?

Sama tego nie biorę ale mój syn potwierdza że lepiej śpi. Z samopoczuciem to trochę gorzej. Jeden dzień jest świetny a pięć następnych koszmarnych np. tempo patrzy w kompa, wyzywa świat i ludzi itp. Ale tak to jest w depresji. Na początku miał szybką poprawę, potem trzy miesiące się cofał. Zmiana leków i teraz jest znowu troszkę lepiej. Jak nie weźmie leków wieczorem przez zapominalstwo to ma dziwaczne sny. Normalna senna schiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×