Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie samotnych facetów na tym forum nie brakuje. Biorą często udział w dyskusjach, o związkach, samotności i stosunkach damsko-męskich. Mówią o swoich problemach, kompleksach i pragnieniach. Często bywa tak rozmowa sprowadza się do naszego wyglądu i cech charakteru. My mówimy, że kobiety chcą takich a takich, natomiast Panie często zaprzeczają pisząc, że tego od nas nie oczekują i inne cechy są ważniejsze. Wiadomo oczywiście, że pod uwagę są brane zarówno cechy wewnętrzne (osobowość) jak i zewnętrzne (wygląd) Dlatego też postanowiłem założyć ten wątek, który będzie się skupiał tylko na jednej z tych dwóch kategorii. W tym przypadku będzie to osobowość mężczyzny. Temat traktujący o wyglądzie jest tutaj.

 

Temat zawiera ankietę, która jak każda inna jest dość mało szczegółowa, jednakże pozwala na poznanie ogólnego obrazu preferencji Naszych forumowiczek oraz dostarczy nam garść ciekawych statystyk. Po za tym zawsze można (nawet jest to wskazane), napisać uzasadnienie swoich wyborów w poście. Do wyboru jest 5 opcji.

Zapraszam wszystkich do dyskusji (szczególnie Panie) i do wypełniania ankiety (tu prosiłbym aby, wypełniały ją wyłącznie kobiety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind

:brawo:

Dzięki za przetarcie szlaków. Brawa za odwagę, bo głosując jako pierwsza możemy poznać Twoje preferencje :D . Anonimowość pojawi się dopiero po drugiej głosującej. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,

Też o tym myślałem, ale nie chce mi się :lol: . Bardziej mi zależy na tych informacjach, rzecz jasna :D Może jakaś kobietka się pokusi o stworzenie takowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Carlos jak śmiałeś. Zafałszowałeś nieodwracalnie wyniki :D To nie jest ankieta typu:"Jakie cechy chciałbym mieć"?

No, ale cóż trudno. Wybaczam Ci.

 

Naprawdę bym wolał, żeby płeć piękna tylko głosowała, bo wtedy będzie to miało jakiś sens. A dyskutować to już może każdy, niezależnie od płci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., jest też wulgarność, cwaniactwo... Pewnie się nikt nie przyzna, no ale wulgarni brutale też mają kobiety, więc ktoś takich wybiera. :)

 

Zaradność - nie chciałabym faceta, który przy każdym problemie opuszcza bezradnie ręce i ja musiałabym mu mówić, co robić

Poczucie humoru i inteligencja - piszę to razem, bo moim zdaniem te pojęcia są ze sobą bardzo blisko, jedno i drugie jest dla mnie ważne, facet musi mieć dystans do siebie, umieć się z siebie śmiać, nie nadymać się z byle pierdoły, a do tego być relatywnie bystry, żeby się z nim dało pogadać, mieć jakieś zainteresowania, hobby, chociaż niekoniecznie takie, jak moje.

Opanowanie - ja jestem nerwus, jak on też będzie nerwus, to sobie jeszcze krzywdę zrobimy ^^'

Szczodrość - jakoś nie lubiłam nigdy centusiów i skąpców, co to tylko patrzą, żeby samemu mieć jak najwięcej a innym dać jak najmniej, nie chciałabym się też o to sprzeczać z partnerem, że komuś jakoś pomogłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwazniejsza jest wrażliwość dlatego że takie cechy świadczą o bogatym życiu wewnętrznym, wiem że z kimś takim będę nadawać na tych samych "falach"

Troskliwość myśle, że jest bardzo ważna w związku dwojga osob. Miło kiedy ktoś troszczy się o swoją połowę ;)

Inteligencja szczególnie ta emocjonalna, bo ta druga niekoniecznie. Nie lubie jak facet się wymadrza i próbuje udowodnić mi, że jest mądrzjszy ode mnie. Przecież każdy ma swoje zainteresowania, co przekłada się na obszerną wiedzę wedle o tym. Coś co ja wiem, niekoniecznie np. wie druga osoba i na odwrót.

Opanowanie wybrałam dlatego, że nie lubie kłotni, droczenia się czy robienia ze mnie idiotki kosztem "żartów:. Od razu takiego chłopaka skreślam.

Łagodność, lubie ludzi dobrych, którzy szanują życie, nie tylko to ludzkie, ale też zwierzęta, przyrodę. Nie czują się "pępkami świata", ale częscią natury :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×