Skocz do zawartości
Nerwica.com

jaka jest srednia wieku ludzi przebywajacych na tym forum ?


agu09

Rekomendowane odpowiedzi

jaka jest srednia wieku ludzi przebywajacych na tym forum ?

Do czego ci to potrzebne? To jakieś ważne jest? Jak się tak bardzo nudzisz to zamiast zakładać idiotyczne tematy to sobie policz.

nie sa takie idiotyczne jak sie na pierwszy rzut oka wydaja. nie mam jak policzyc, brak mi danych.

to dla mnie bardzo wazne. lubie ludzi madrzejszych i bardziej doswiadczonych ode mnie. i uprzedzajac zlosliwe komentarze . wcale o to nie tak jakos bardzo latwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agu09 po co Ci takie dane, statystyczne?

Jeśli chcesz zaklimatyzować się na forum, to raczej nie pisząc jednozdaniowe posty czy spamując tematami. Daj siebie poznać.

Zresztą nie rozumiem jak wiek miałby korespondować z mądrością. Mam 24 lata.

 

po prostu lubie to wiedziec. nie wiem czy chce sie aklimatyzowac. nie wiem czy chce sie dostosywawac. grac. tak jak gramy w prawdziwym zyciu gdy wchodzimy do pewnej grupy i chcemy sie w nia wkupic. nie wyrazamy swojego zdania. idziemy na kompromisy, czasami robimy cos wbrew sobie. chce wyrzucic wszystko, co we mnie siedzi. fajnie gdy przy okazji ktos spojrzy na to ze swojego punktu widzenia.

uwazam ze w pewnym stopniu wiek koreluje z madroscia. a bardziej nie wiek lecz doswiadczenia i emocje ktore zdobywamy i ktore przezywamy.

ok .masz 24 lata . ja 23 milo mi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×