Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Jak właściwie wygląda nawiązywanie związku?

Wiadomości w tym temacie: 76

Strona 6 z 6  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Reklama

Autor

Jak właściwie wygląda nawiązywanie związku?

Post 05 kwi 2013, 21:04 
Cytuj:
Nie wiem, to bardzo, bardzo trudne, łatwiej chyba pojąć mechanikę kwantową. Myślę, że to niemożliwe... (dla mnie)

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 18 kwi 2013, 16:18 

Od: 25 lut 2013, 15:57
AH -jak tak interesujacy wątek mógł zniknąć/...

Ja mam 23 lata i w zyciu nie uprawialem sexu,,, Mozna gdybać ze jest to spowodowane moimi zaburzeniami lękowymi. Od 3 lat bylem na 10-20 mg paroksetyny, ale byc moze jest to za mala dawka dla mnie i zeby przelamac sie musze wrzucic na wiekszy gaz? Nowa pani psychiatra mi poleca abym wszedl na wyzsza dawke, ale... czy nie bedzie wtedy wiecej dzialan niepozadanych>? Np mam lysienie typu meskiego i sie zastanawiam czy paro nie przyspiesza tego procesu? Z drugiej strony sie obawiam ze nie tylko lęki stoja na przeszkodzie mi w stworzeniu zwiazku, ale ze sam mam jakas taka osobowosc, ktora nie sprzyja zakochiwaniu sie... Odbieram zwiazek z dziewczyną jako koniec wolnosci, mase zobowiazan, w oczekiwaniu rozczarowan i frustracji... Mam tez problem w okazywaniu uczuc, jestem bardzo egocentryczny itd, wiec sie zastanawiam czy cechy te sa spowodowane poprzez depresje/ lęk, a moze taka moja uroda, a moze mam zaburzenia osobowosci , a moze jeszcze co innego? A na to nie ma chyba dobrych leków?

Bede szczery - nawet ostatnio sie zastanawiam czy mi nie chodzi tylko o sex z kobietami i czy nie musze dac sobie spokoj z oczekiwaniem na dluzszy zwiazek, bo widac moj charakter nie nadaje sie do takich relacji?

Post 18 kwi 2013, 18:02 

Od: 15 maja 2012, 17:33
chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że aby uprawiać seks nie trzeba być koniecznie w związku.

______
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Post 18 kwi 2013, 18:31 

Od: 18 kwi 2013, 16:27
Myślę, że przede wszystkim musi się znaleźć wspólny element, który sprawi, że dwie osoby poczują chęć przebywania ze sobą. U mnie to zaczynało się od rozmowy, jak okazywało się, że na tej płaszczyźnie jest super, a czasami wręcz idealnie wtedy zaczynała pojawiać się myśl: bycia razem. Chociaż niektórzy przechodzą od razu do tej części. Ja lubię dowiedzieć się czegoś o danej osobie, o jej pasjach, otoczeniu, posłuchać jakie ma podejście do pewnych spraw. Często jak pojawia się zauroczenie to człowiek, aż lgnie do drugiej osoby i po prostu stają się parą. To tak z moich doświadczeń.

Post 10 maja 2013, 10:45 

Od: 01 sty 2013, 21:27
To ja napisze cos.
Byłem sam na dyskotece bo moj brat pojachal sie gdzies bawic i mialem go w nocy odebrac. Nudziło mi sie w domu to pojechalem przynajmniej potanczyc. Kiedy juz tanczylem zauwazylem ze co chwila patrzy na mnie dziewczyna która tanczyla kolo mnie. Po chwili podszedlem do niej i po prostu zapytalem czynie potanczy ze mna. Po jakims czasie brat zadzwonił i musialem spadac. Zapytalem o kontakt i podala mi na fajsa. I teraz jest problem znamy sie od tygodnia ale ona sama do mnie nie napisze tylko zawsze ja musze do niej pisac pierwszy co mnie irytuje. Mam tez jej nr tel ale i z tym jest problem. Kiedy ja zapytalem czy moze nie chce juz gadac to napisala ze chce :shock: To ja zapytalem czemu nic nie pisze to mi nic nie napisala. Tak sie nawiazuje relacje. Tylko niech mi teraz ktos powie co ja mam dalej zrobic. Probuje ja wyciagnac gdzies ale ona ma caly czas cos innego do roboty

Post 11 maja 2013, 01:08 

Od: 12 wrz 2006, 14:58
Hrrr,wlasnie co zrobic w takiej sytuacji?

______
:)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 |