Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak sobie poradzić po rozstaniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie, to trwa już kilka miesięcy....

Spotykałam się z facetem pół roku temu, teraz widzę, że było cudownie, ale wtedy tego nie czułam.....

Dopiero gdy odszedł to mi go brakuje do bólu, po prostu czasem mi pęka coś w środku.

Męczę się już tak dlugo i nadal mam napady tęsknoty i żalu, już dawno powinno przejść....

Miałam w tym związku wiele rezerwy, ale gdy już się zakochałam, to on się odkochał... myślę, że ma nową...

zostawiał mnie stopniowo, jeszcze dzwonił, pisał, czasem się spotkaliśmy, teraz już nic a nic....

Jak to przeżyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochanaona, domyślam się, że targają Tobą trudne emocje w związku z rozstaniem. Nie ma złotej recepty na przeżycie końca związku, ale pamiętaj, że czas działa na Twoją korzyść. Daj sobie ten czas, wypłacz łzy, wykrzycz żal i z czasem zobaczysz, że będzie Ci łatwiej, że zaczniesz otwierać się na nowe relacje z mężczyznami. Niczego nie przyspieszaj. Odsyłam do artykułów:

http://portal.abczdrowie.pl/rozstanie

http://portal.abczdrowie.pl/jak-przetrwac-rozstanie

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz. Ja jestem facetem, ale też nie mogę sobie poradzić. Już półtorej miesiąca minęło odkąd zerwała a ja nadal mam głupie myśli i poczucie winy to chyba jest najgorsze. Dasz radę wierzę w Ciebie. Ja myślę, że z czasem też pomału się ogarnę choć wiem, że nie będzie łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochanaona, Musisz te emocje z siebie wyrzucić ,nie wiem załóż bloga ,opisz to sama dla siebie co czujesz i wyrzuć,każdy środek wyrazu będzie dobry ,jaki Ty zadecydujesz.Rób wszystko by o tym za wiele nie myśleć,na jednym facecie świat się nie kończy,z czasem będzie tylko lepiej.Znajdż jakieś nowe hobby,zainteresowania,ludzi tak byś nie siedziała sama i nadmiernie nie myślała o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×