Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się wyrwać z toksycznego związku


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Jestem nowa na forum i nie wiem za bardzo od czego zacząć. Przede wszystkim chciałabym z kimś porozmawiać. Na gg, mailowo, na skypie, w realu, bez różnicy. Najlepiej z kimś, kto przez to przeszedł i może jeszcze przy okazji cierpi na nerwicę (depresyjno-lękowa, z taką diagnozą bujam się już 11 lat). Wiem, to duże wymagania, ale może ktoś z Was cierpi z tego samego powodu, co ja.

Ogólnie byłabym wdzięczna za informacje o grupach wsparcia z Łodzi dla osób tkwiących w toksycznych związkach.

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Jestem nowa na forum i nie wiem za bardzo od czego zacząć. Przede wszystkim chciałabym z kimś porozmawiać. Na gg, mailowo, na skypie, w realu, bez różnicy. Najlepiej z kimś, kto przez to przeszedł i może jeszcze przy okazji cierpi na nerwicę (depresyjno-lękowa, z taką diagnozą bujam się już 11 lat). Wiem, to duże wymagania, ale może ktoś z Was cierpi z tego samego powodu, co ja.

Ogólnie byłabym wdzięczna za informacje o grupach wsparcia z Łodzi dla osób tkwiących w toksycznych związkach.

Z góry dziękuję za pomoc

 

Ja tu widzę punkty

1. Witaj . miło mi Cię poznać.

2. Nerwica depresyjno-lękowa - o- moje hobby. :D.

Mógłbym znaleźć jakiś e-book, tylko który konkretnie?

Ciężko się zdecydować.To szeroki temat.

3. Toksyczne związki - tzn. udaję, że się nie znam, ale książkę, która mi pomogła w tym temacie mam.

to Pia Mellody - "Toksyczne związki"... mam zarówno w formie papierowej jak i w pdf.(zatem mam prawo do pdf-a)

Nie wykluczam, że Ci ją podeślę kiedyś.

4. GG, nie mam. Jeśli znajdę minimum 10 fajnych znajomych to założę wtedy.

5. Niestety nie jestem z łodzi. To moja największa wada :(

-pozdrawiam -nomorewords43 nomorewords43@gmail.com

 

-- 11 sie 2012, 20:55 --

 

3. Toksyczne związki - tzn. udaję, że się nie znam, ale książkę, która mi pomogła w tym temacie mam.

to Pia Mellody - "Toksyczne związki"... mam zarówno w formie papierowej jak i w pdf.(zatem mam prawo do pdf-a)

 

Przepraszam literówka- poprawny tytuł E-booka brzmi:

Pia Mellody "Toksyczna miłość i jak się z niej wyzwolić".

 

Co nie znaczy, że nie napisano książki "Toksyczne związki",

pewnie napisano coś takiego, ale nie mam jej jako e- booka

więc nie śmiałbym wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×