Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Marek77, a zdajesz sobie sprawę, że moderatorzy to też osoby z zaburzeniami i tworząc tak chamską ankietę możesz pięknie komuś dokopać? My musimy być wyrozumiali - bo na forum są różne przypadki zaburzeń, żeby kogoś nie urazić...ale tak to już wolno?

Masz jakieś uwagi - pisz do administratora.

Uważam, że to podła ankieta, ale blokować nie będę - bo zaraz wyjdzie ze cenzura. :roll:

 

-- Śr cze 01, 2011 11:15 am --

 

Nikt tu nie "kieruje twoją twórczością" co najwyżej po tobie sprząta..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru jej usuwać, najmniejszego....... i nie jestem chamska, bo żądasz ode mnie czegoś do czego sam się nie stosujesz - oceniając np. mnie i prosząc innych o ocenę, jesteś tu zaledwie 2,5 miesiąca to niewiele......

 

Jak Ty byś się czuł jakbym sobie założyła ankiete:

Oceńcie posty Marka 77 - w końcu to forum, mamy prawo oceniać co nam się podoba? Miłe uczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niezbyt miłe.

Kolejna pożywka dla tych, którzy z miłą chęcią wyleją na nas kolejny kubeł pomyj.

Tym bardziej, że Wy naszej dobrej pracy nie widzicie. Sprzątanie postów, przenoszenie wątków do właściwych działów, łączenie i rozdzielanie postów... To macie za przeproszeniem w doopie.

Wg Was my się tylko wyżywamy rozdając osty.

Nie wydaje mi się, żeby taka ankieta była sprawiedliwa.

Ale głosujcie sobie. Ja uważam, że dobrze wykonuję swoją pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77,no właśnie widzisz tym się różnimy, ja nie stworzę takiej ankiety bo mam na tyle szacunku do zaburzeń emocjonalnych jakie Ty możesz posiadać i na tyle kultury, że jakbym uważała że twoje posty są niezgodne z regulaminem napisałabym prywatną wiadomość do administratora a nie biegała po forum i tupała jak dzieciaczek.....bo mi się nie podoba.

Funkcyjnych osób jest raptem kilka, taa ona nie jest personalna ta ankieta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, bo takie ankiety zakłada się w jednym celu...a ton z jakim ją napisałeś jest oczywisty...wiesz, nie obraź sie, ale być może gdyby założyła je osoba z kilkuletnim stażem to zaczęłabym się nad tym zastanawiać........ale Ty już wiesz wszystko po 2 miesiącach......

Pomijam fakt, że krytyka :są źli, bez jakiegokolwiek uzasadnienia jest całkiem bezwartościowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, ty naprawdę uważasz, ze jedyne co nam w głowach to prowokowanie, dawanie ostrzeżeń, wywalanie i naprawdę uważasz, że to jedyna rzecz jaką tu robimy?? Przykre to i smutne....no ale cóż.....

 

-- Śr cze 01, 2011 11:46 am --

 

Ach no i powtórzę, ze ta ankieta miała jakikolwiek sens dla nas moderatorów, dla administratora - wypadałoby po zaznaczeniu jakiejkolwiek opcji od 3 w dół, uzasadnić swoje zdanie i powiedzieć co mogłoby się zmienić.... bo inaczej to ta ankieta jest kompletnie nic nie wnosząca do tematu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniam? Hmm jeśli chodzi o sprzątanie bajzlu to średnio, bo często wywalają wątki które miały potencjał albo żyła w nich dyskusja. Jeśli chodzi o podejście do ludzi, przyznawanie ostów i odzywki do innych- tragicznie. Pozdrawiam.

 

p.s. A tak generalnie to punkt numer 6- jebie mnie to bo forum to tylko forum i mam ciekawsze tematy w życiu realnym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę,że dzieki nim to forum w ogóle egzystuje. Nie miałabym się gdzie wypowiedzieć czy wyżalić. Spróbujcie zająć się taką ilością postów i tematów co one, a potem oceniajcie źle. Wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej, jednak ja jestem zadowolona. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powtórzę to co powtarzałem wielokrotnie ....jestem na forum z 8 miechów chyba ....i nie narzekam na żadna moderatorkę.

Tu jest 20tys "czubków" których trza ogarnąć.....wszyscy sa mądrzy ale żaden łapy nie podniesie jak jest nabór na moderatora ....każdy tylko pierdolic umie jakie to one sa złe ....spróbujcie sami ...ja to przerabiam na co dzien na normalnym forum (tzn tematyka jest normalna - bo elektronika) a i tak kurwicy dostaję. Wielokrotnie sie zastanawiałem czy nie wząsc tej funkcji na tym forum ...ale jestem takim samym typem człowieka (szeryf z powołania) jak amon i nie byłoby tu tematu w stylu "do michuja ramba i tytusa" dłuzej niż 3 minuty niezlaeznie czy napisałby to robert, michuj , czy carmen ....(nicki wziałem z kapelusza oczywiście)

Sprawa w tym przypadku byłaby prosta..... łamiesz regulamin - idziesz w odstawkę. I tak uważam że laski (modki) w dużym stopniu nam pobłażają.

Na żadnym innym forum nie mógłbym napisać "że jebie mnie ramię" bo bym zara bana dostał.

I nie wyskakujcie mi zaraz z wazeliną..... umiem docenić ciężka prace a modki robia to za free poświecając własny, prywatny czas, same bedąc też "pacjentkami" tego forum.

A że każdemu z nas nalezy sie czasem dostać po dupie to tez dostajemy ja tez zbierałem zjebki na pocztku ... i na nikogo sie nie obrażam.

Kurna o czym ta gadka...... daje im "bardzo dobrze" .....i mnie to nie jebie bo zasłużyły !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że oddałam głos w ankiecie, zmieniam zdanie, nie jebie mnie to ... ja Was podziwiam :mrgreen: Po czytaniu 2 dzisiejszych topiców już bym chyba z 10 osób zbanowała ... na szczescie jestem exem :mrgreen: Jak Wy to dziewczyny robicie, ze Wam ciśnienie nie skacze ?

Zresztą zawsze twierdziłam, ze moderacja sie za bardzo migdali z pewnymi userami , mam podobne zdanie co Allah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×