Jak długo bierzecie leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jak długo bierzecie leki?

przez cassis 07 maja 2009, 14:01
dawke podtrzymujaca biore lacznie pewnie ok. 10 lat
i byc moze nigdy nie przestane bo czuje sie super

[Dodane po edycji:]

ponoc moja dawka juz nic nie daje ale dla mnie to taka proteza psychiczna ktorej nie umiem sie pozbyc
jak dla mnie, moze tak pozostac :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 07 maja 2009, 15:23
cassis jaka dawke bierzeszi jak długo???
kasia000

przez Alienated 07 maja 2009, 15:48
agusiaww napisał(a):Ja biore dopiero od 5 dni, ale mam koszmarne skutki uboczne, kiedy one mina? :? Bo juz nie wiem czy brac czy odsawic, ale chyba bede brac bo trzeba sie leczyc.

Nieprzerwanie leki zażywam już od jakichś siedmiu lat. Nierzadko zdarzało mi się nie najlepiej reagować na niektóre z nich. Jeżeli uznawałem, że skutki uboczne będące efektem przyjmowania konkretnego środka w sposób znaczący utrudniają moje funkcjonowanie w społeczeństwie po prostu z niego rezygnowałem. Możliwości jest naprawdę wiele i nie widzę potrzeby męczyć się z lekiem źle tolerowanym przez organizm skoro mamy do wyboru tyle zamienników o podobnym działaniu :?.

Re:

przez Gabcia81 08 cze 2009, 14:13
cicha woda napisał(a):Jeszcze jedno pytanko na temat. Czy po ustąpieniu wszystkich objawów odstawia się leki czy jeszcze dalej je bierze? Jeśli tak to jak długo? Jak to wyglądało u was?

ja brałam Asentrę przez prawie 2 lata, lek na mnie super działał więc objawy ustąpiły szybciutko. Gdzies tak po 6-7 miesiącach, ale mimo to dalej brałam leki tylko w mniejszej dawce. W międzyczasie chodziłam zaliczyłam 6 mies terapii grupowej i teraz kończę indywidualną. Od 2 tyg nie biorę już leków i jak na razie jest ok.
zaburzenia lękowo- depresyjne z somatyzacją- drugie podejście.... :/

przez darunia 12 sie 2009, 11:41
Leki bralam przez 1 rok i pryey 3 lata bzo normalnie cyzli super, niestety od 1,5 mca ynowu musye brac, wcyesniej bz lerivon i seroxat teraz Zotral sertalina

przez dzidzius22 18 sie 2009, 08:54
ponad 15 lat... i ciagle mam zmieniane bo szybko przestaja dzialac...
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

Sortuj wg