Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze temat zaslugujacy na oddzielną dyskusję, zbieranie informacji, linków, waszych opinii.

 

Oglądając w ostatnim czasie wiadomości, przeglądają portale albo przewijając fejsa, non stop napotykam się na różne newsy dotyczące imigrantów, materiały, nagrania, czasami zmyślnie zmontowane. W powiadomieniach na facebooku dostałem zaproszenia do dwóch wydarzeń:jedno skupiało zwolenników a drugie przeciwników przyjezdnych. W obu wydarzeniach swoją obecność potwierdzilo po kilkadziesiąt tysięcy użytkowników! To tylko pokazuje jak bardzo odmiennie są opinie Polaków.

 

Mi osobiście w tym momencie trudno jest ocenić nadchodzącą falę uchodźców. Wiadomo, pobudki tych ludzi sa rozne: ucieczka od wojny, chec zycia na zasilku, utrata majatku i rodziny. To co wywoluje u mnie wieksza niechec to postawa rządu który bezczelnie godzi się na rozkazy Brukseli i przyjmuje do Polski liczne grono uchodźców, dając im mieszkania edukacje miejsca pracy rozwój ich kultury zasiłki. Nie możemy zagwaratowac im takiego pobytu jak za zachodzie, poza tym ci ludzie uciekają od wojny które wywolaly państwa zachodnie mające w tym interes. Nasz rząd daje się wyr.chać godząc się na takie warunki. Imigranci są wielkim problemem. Ale większym problemem jest chyba jednak polityka wobec nich.

Powstrzymam się od głosu w ankiecie na ten moment.

 

Czekam na wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Wiadomo, pobudki tych ludzi sa rozne: ucieczka od wojny, chec zycia na zasilku, utrata majatku i rodziny. To co wywoluje u mnie wieksza niechec to postawa rządu który bezczelnie godzi się na rozkazy Brukseli i przyjmuje do Polski liczne grono uchodźców, dając im mieszkania edukacje miejsca pracy rozwój ich kultury zasiłki. Nie możemy zagwaratowac im takiego pobytu jak za zachodzie, poza tym ci ludzie uciekają od wojny które wywolaly państwa zachodnie mające w tym interes. Nasz rząd daje się wyr.chać godząc się na takie warunki. Imigranci są wielkim problemem. Ale większym problemem jest chyba jednak polityka wobec nich.

Powstrzymam się od głosu w ankiecie na ten moment.

 

Czekam na wasze opinie.

Chrzanisz bzdury.

Chcesz zadać pytanie, to nie narzucaj jedynie słusznego widzenia świata.

 

Gówno wiesz o pobudkach.

Gówno wiesz o rządzeniu.

Gówno wiesz o interesach państw zachodnich (do których nalezy Polska).

Gówno wiesz o ruchaniu.

Gówno wiesz o problemach i polityce wobec emigrantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zadać pytanie, to nie narzucaj jedynie słusznego widzenia świata.
A jakie jedynie słuszne widzenie świata Kliku Ci narzucił w tym temacie?

 

 

Całe szczęście, że mamy na forum takiego NN4V, który posiadł cały możliwy zasób wiedzy w wyżej wymienionych dziedzinach i zapewne nie tylko. :]

Skoro już w temacie gówna jesteśmy, ciekawe NN4V, czy również wiesz, dlaczego krowa robi takie placki gówna, a owca robi bobki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno wiesz o problemach i polityce wobec emigrantów.

 

Pytałem o imigrantów ale co ja tam wiem o życiu. :)BTW czytając twój post zauważyłem twoje zainteresowanie fekaliami, nie wiem czy to fascynacja czy fetysz, nie przeszkadza mi to zupełnie, grunt żebyś się po wszystkim porządnie umyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V,

Gościu , co lewą nogą wstałeś ? ;)

Jak nie umiesz podjąc konstruktywnej rozmowy to lepiej do dobra ogółu zamilcz .

 

kliku, dobry temat .

Moje zdanie jest takie w Temacie .

Niech te Musliny wypier-dalają do bogatych krajów muzułmańskich , a Tu wara .

Jak chcą się topic w morzu to ich broszka , ich ryzyko .

Do Polski przyjąłbym tylko z 5 000 chrześcijan , a treszta wonnnnnn , wypierd-lać , choćby do chłodni lub morza z rekinami .

Dobrze powiedział Orban : "Imigranci to nie problem Europy , tylko potomków faszystów Rzeszy Niemieckiej ( Niemców ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V,

Gościu , co lewą nogą wstałeś ? ;)

Jak nie umiesz podjąc konstruktywnej rozmowy to lepiej do dobra ogółu zamilcz .

 

kliku, dobry temat .

Moje zdanie jest takie w Temacie .

Niech te Musliny wypier-dalają do bogatych krajów muzułmańskich , a Tu wara .

Jak chcą się topic w morzu to ich broszka , ich ryzyko .

Do Polski przyjąłbym tylko z 5 000 chrześcijan , a treszta wonnnnnn , wypierd-lać , choćby do chłodni lub morza z rekinami .

Dobrze powiedział Orban : "Imigranci to nie problem Europy , tylko potomków faszystów Rzeszy Niemieckiej ( Niemców ) ;)

 

prawdziwie chrzescijanska postawa :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwie chrzescijanska postawa :105:

 

:D :D - ale taka typowa dla Polaków-katolików. Najlepiej powystrzelać innych. :great:

 

Wczoraj u koleżanki na fb przeczytałem bardzo fajny tekst na ten temat. Motyw przewodni był taki: "Uciekinierzy. Ofiary wojny, prześladowań i biedy szukają w Europie schronienia i szansy na lepsze życie. Nie jest pewne, jak Europa odpowie: darami, jak Niemcy, czy ciosami policyjnej pałki – jak Węgry.". Ciekawe wnioski, przedstawienie różnic między migrantami a uchodźcami, rozprawienie się z wieloma mitami i ksenofobiczną postawą niektórych Europejczyków.

 

Oczywiście nic tu nie jest takie proste i jednoznaczne, ale po to mamy sowicie opłacanych polityków w UE, żeby mierzyli się z takimi wyzwaniami (inaczej niż poprzez pozwolenie by ludzie ginęli w morzu lub byli wysyłani do jakichś obozów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo szybko rozwiązał problem imigrantów, a zarazem upiekłbym dwie pieczenie na jednym ogniu, bo powstrzymałoby to także napływ wrogiego elementu z Ukrainy. Co prawda na początku wymagałoby to pewnego wkładu ze strony państwa no i podjęcia współpracy ze Słowacją, Węgrami i Rumunią, ale z pewnością byłoby tańsze niż utrzymywanie przybyszów z krajów muzułmańskich czy też leczenie w polskich szpitalach bez kolejki ukraińskich rezunów, mordujących cywilną ludność Donbasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tematami stricte politycznymi bywa, jedyne co tu rośnie to jeden wielki rak, każdy ma swoje obozy i racje i w końcu dojdzie do co najmniej agresji słownej, ja więc tylko czekam i obserwuję - ale to daje dobry wgląd na to, co możecie robić z tą sytuacją - gadać. Gadać, jak to zawsze bywa. Ostatni raz jak coś się nie podobało, to była ta nieszczęsna ACTA, tylko dlatego, że chcieli internet zabrać. A jak internet jest, to wystarczy siedzieć i pluć w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,8 mln Polaków w skrajnym ubustwie. Gdzie na sztuczne napędzanie gospodarki w ciau 8 lat wydano 500 000 000 000 mld złotych nadal full ludzi w Polsce nie ma pracy, i nie ma jak sie utrzymać. Za to Niemcy karzą nam wziasc 10.000 muzułmanów, dać im dach na głową i roczny socjal, muzułmanów którzy raczej nie bardzo lubia sie asymilować. Zreszta dzieki polityce otwartosci i gwarancji Niemiec dla imigrantów mozemy sie spodziewac ze to dopiero poczatek.

 

Do tego rząd polski miał gdzieś Polaków z Kazahstanu, a teraz z otwartymi dłońmi wita islamistów, którzy przybywaja tu główne dla pieniędzy.

 

Przyjmnijmy syboliczne te 5 tys. niech bedzie nawet te 10.000 ale zeby to była ostateczna liczba. Zreszta połowa z nich i tak ucieknie do Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,8 mln Polaków w skrajnym ubustwie. Gdzie na sztuczne napędzanie gospodarki w ciau 8 lat wydano 500 000 000 000 mld złotych nadal full ludzi w Polsce nie ma pracy, i nie ma jak sie utrzymać. Za to Niemcy karzą nam wziasc 10.000 muzułmanów, dać im dach na głową i roczny socjal, muzułmanów którzy raczej nie bardzo lubia sie asymilować. Zreszta dzieki polityce otwartosci i gwarancji Niemiec dla imigrantów mozemy sie spodziewac ze to dopiero poczatek.

 

Do tego rząd polski miał gdzieś Polaków z Kazahstanu, a teraz z otwartymi dłońmi wita islamistów, którzy przybywaja tu główne dla pieniędzy.

 

Przyjmnijmy syboliczne te 5 tys. niech bedzie nawet te 10.000 ale zeby to była ostateczna liczba. Zreszta połowa z nich i tak ucieknie do Niemiec.

no i sytuacja nfz wisi mi czy to są muzułmanie jechowi czy ch.... wie kto nie mamy dla siebie a mamy dawać innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Djuraszković ocenia, że w samym tylko 14-milionowym Stambule 2,5 miliona uchodźców oczekuje, aby skorzystać z pierwszej nadarzającej się okazji i dostać się do zachodniej Europy. "

 

Djuraszkobic to komendant główny serbskiej policji.

 

Niech Niemcy dalej prowadza polityke otwartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że w samym tylko 14-milionowym Stambule 2,5 miliona uchodźców oczekuje, aby skorzystać z pierwszej nadarzającej się okazji i dostać się do zachodniej Europy. "

Żeby tylko ta swołocz turecka nie weszła do UE,,, bo nas zjedzą z kopytami .Będą się kopulować , stawiać swoje meczety i brać zasiłki na dzieci . Walę w nich ,WALĘ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o imigrantów ale co ja tam wiem o życiu. :)BTW czytając twój post zauważyłem twoje zainteresowanie fekaliami, nie wiem czy to fascynacja czy fetysz, nie przeszkadza mi to zupełnie, grunt żebyś się po wszystkim porządnie umyl ;)

:brawo:

 

Apropo imigrantów to grunt by nasi na tym nie stracili. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim z jedzeniem i wodą, a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda, by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko, co znajdowało się w środku, w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłowiony utopiony kurdyjski chłopiec.

Wiecie jaka jest prawda o tym dziecku?

 

Ten chłopczyk to mały Kurd z Syrii, wyłowiony przez tureckiego policjanta. Jego ojciec razem z nim płynął do Grecji. W tym momencie można by założyć fundację i zarobić na tragedii Kurdów, ale ja zarabiam na podawaniu faktów. Kurdyjska rodzina nie uciekała przed prześladowaniami. Nie chodziło też o to, że zła Kanada nie przyjęła Kurdów, chociaż prawdą jest, że w Kanadzie ta rodzina miała ciotkę. Przyczyna śmierci była tak prozaiczna, że aż brzmi groteskowo w kontekście niewątpliwej tragedii. Ojciec chłopczyka chciał sobie… wstawić w Grecji zęby. Skąd ten szalony i wydawałoby się niedorzeczny pomysł? Otóż autorką tego planu jest ciotka z Kandy, która twierdzi, że chciała przesłać pieniądze, ale to było niebezpieczne, ze względu na to, co się dzieje w Syrii. Koniec końców kanadyjska krewna pogrzebała w Google i wyszło jej, że każdy uchodźca, który ucieka przed wojną na terenie UE ma zapewnioną opiekę socjalną i pomoc medyczną. Idealne rozwiązanie, ciotka szczęśliwa, Kurd zadowolony i jeszcze rodzina miała być wniebowzięta. Jak się skończyło cały świat widział na okładkach gazet i ekranach telewizorów i nie za sprawą tureckich dziennikarzy, ale niemieckich mediów. Niemcy mają jeden z najlepszych systemów opieki socjalnej i medycznej, na starcie imigrant dostaje zasiłek i specjalną premię za każde dziecko. Kto chciał mógł zobaczyć, co „ci biedni ludzie” robią z jedzeniem i piciem otrzymywanym przez Węgrów, kto nie widział, niech patrzy i utrwala sobie widok albo leczy się z medialnych bredni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po stokroć przeciw zwłaszcza że to w 99% muzułmanie a ich celem jest zislamizowanie Europy. Muzułmanie wg mnie powinni mieć zakaz wstępu i przebywania w cywilizacji europejskiej chyba że się wyrzekną swej zbrodniczej wiary. Pewnie cześć uchodźców naprawdę ucieka od wojny i przemocy ale to i tak w większości ludzie wychowani w całkowicie innej cywilizacji i każdy niewierny to dla nich podczłowiek którego należy oszukiwać, kraść a kobiety gwałcić. Przyjęcie uchodźców to skrajna głupota oni będą żyć na socjalu i zasilać przestępczość a część z nich szerzyć dzihad w Europie. Należało by zwolnić Breivika z więzienia i reaktywować antymuslimską III Rzeszę o tym marzę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Imigranci-z-Afryki-w-Polsce-Gdansk-szykuje-mieszkania-komunalne-uchwala-Rady-Miasta-przeszla-jednoglosnie,wid,17821378,wiadomosc.html

 

w Gdańsku szykują mieszkania komunalne dla uchodźców z Afryki podczas gdy wielu Gdańszczan nie ma gdzie mieszkać, mam nadzieję że kibole Lechii nie dadzą żyć tym ewentualnym przybyszom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×