Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homofobia- głupota czy zaburzenie?


Werty

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy Fioletowa, ale czytając ten temat miałem na przemian odruch wymiotny lub facepalm.

Nie prześladuję cię za twoją odmienną orientację, a już na pewno nie odmawiam tobie prawa do dzielenia się przeżyciami. W końcu mamy wolność słowa.

 

A że homoseksualizm? Spooko. Nie dość, że wolno to podobno zdrowo, a na pewno kolorowo.

Mnie to jednak nie jara i nie zamierzam udawać, że jak dla mnie to nie jest obrzydliwe i paskudne zboczenie. Dla mnie to jest obleśne jak stoskurwysynów.

Dlaczego nie pójdziesz o takich sprawach debatować na jakimś homoseksualnym forum? Tam pewnie by tobie lepiej doradzili.

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toleruję... Przecież napisałem, że zdrowo i kolorowo.

 

Proszę toleruj fakt, że dla mnie homoseksualizm jest zboczeniem.

Nie żyjemy jeszcze w Szwecji. Tam za taki post albo bym już siedział albo płaciłbym grzywnę.

 

Na szczęście żyjemy jeszcze - w kwestiach światopoglądowych - w miarę normalnym kraju.

 

Brzydzi Cię to , to nie czytaj, proste :!:

 

To nie jest wcale takie proste. Ludzie o takiej jak ona mentalności doprowadzili do niżu demograficznego w Europie. Przez takich jak ona biała rasa wymiera.

Brzydzą mnie lesbijki. W ogóle podziwiam facetów, których to jara, bo ja nigdy przenigdy nie znajdowałem w dwóch liżących się po cipach paniach nic fajnego.

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wulgarny, jestem młody, jestem agresywny, mam kompleksy :twisted:

Jestem dumny z tego, że moje poglądy są średniowieczne.

Na nieszczęście wszelkiej maści postępowców (biedroniów, srodów i innych żałosnych typów) my młodzi na ogół jesteśmy "moherami". Pewnie was to drażni?

W niektórych europejskich krajach chcą zakazać używania tak strasznych słów jak mama i tata, bo niby rani uczucia homoseksualnych związków wychowujących dzieci.

Kole w oczy, nie?

 

Chłopak i dziewczyna - normalna rodzina.

 

-- Wt paź 02, 2012 1:47 am --

 

jest podobna do ciebie bo seks jakoś sie jej źle kojarzy z grzechem chyba w podswiadomosci, podajcie sobie raczki bo blisko wam do siebie w sumie.

 

G.prawda. Dla mnie seks między kobietą a mężczyzną jest czymś najzupełniej zwyczajnym... tak zwyczajnym, że aż szkoda gadać :D:D

nie bierz mnie pod włos

 

Nie jestem wierzący.

Ateista ze mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, Mnie nic nie kole ;) Jestem hetero w 100% i nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko mówiło do mnie inaczej niż mamo. Ale jestem na tyle tolerancyjna,że potrafię zrozumieć inne niż moje upodobania i nie mam zamiaru z ich powodu kogokolwiek obrażać czy napiętnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie pójdziesz o takich sprawach debatować na jakimś homoseksualnym forum?
Proszę toleruj fakt, że dla mnie homoseksualizm jest zboczeniem.

Proszę, toleruj fakt, że dla mnie homofobia to zaburzenie psychiczne.

Dlaczego nie pójdziesz debatować o swoich poglądach na jakieś forum, gdzie ludzie gadają o spadku populacji białej rasy?

Brzydzą mnie homofobi i takie posty.

 

I mamy sytuację patową.

Albo Fioletowa (a przy okazji i ja, bo też zdarza mi się lizać ci.py) pójdziemy na inne forum (ale ja jakoś nie chcę).

Albo ty pójdziesz na inne forum (ale pewnie to byłby zbytek szczęścia).

Albo pójdziemy na kompromis - wysuwaj ze swoimi poglądami z tematu Fioletowej o jej problemach z dziewczyną i załóż sobie własny o swoich problemach z homoseksualistami i niżem demograficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wulgarny, jestem młody, jestem agresywny, mam kompleksy :twisted:

Jestem dumny z tego, że moje poglądy są średniowieczne.

 

Etam, jesteś po prostu śmieszny. Gdybyś zmądrzał zamiast bawić się w "poglądy" (jakby to one miały ci zastąpić życie i patrzenie na świat), to byś dostrzegł, że w związkach homoseksualnych - tak samo jak heteroseksualnych - chodzi o miłość, a nie twoje fantazje seksualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem na tyle tolerancyjna,że potrafię zrozumieć inne niż moje upodobania i nie mam zamiaru z ich powodu kogokolwiek obrażać czy napiętnować.

 

Jestem bardzo daleki od obrażania czy napiętnowania kogokolwiek ze względu na cokolwiek. Ba! Jestem zwolennikiem zalegalizowania związków partnerskich (zarówno hetero jak i homoseksualnych)

Po prostu mam prawo wyrazić swoją opinię, zresztą taką samą jak 90% polskiego społeczeństwa. Nie lubię, nie chcę i nie dam sobie wmówić, że to jest normalne, bo nie jest... ale toleruję.

 

-- Wt paź 02, 2012 2:25 am --

 

Kto myśli jak ja, to jest normalny, a kto nie myśli jak ja - nienormalny.

 

Tu nie chodzi o jakieś myślenie. Skoro są dwie płcie męska i żeńska, a mimo to istnieją jednostki wolące kopulować - wbrew prawu naturalnemu i zdrowemu rozsądkowi - w ramach swojej własnej płci to znaczy, że są zaburzone. Proste.

To się nazywa logika.

 

-- Wt paź 02, 2012 2:28 am --

 

Gdzie zniknęło kilkadziesiąt postów z tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty,

A jednak masz kłopoty z akceptacja tego co ci przeszkadza nikogo nie krzywdza niech sobie zyja, to że ktos jest homoseksualny to niech sobie jest,

normalna zależy,

a co powiesz o dzieciach, które sa z matka po rozwodzie, ojciec mieszka w Hiszpanii ma dziecko z inna, jest to ich przyrodni brat, matka ma dziecko trzecie z innym facetem a teraz mieszka jeszcze z innym facetem, , jest to tez ich przyrodni brat, razem jest 4 rodzeństwa z tym ze dwójka z tych dzieci ma innego ojca i inną matke a wychowuje te dzieci na co dzień facet, który nie jest ojcem tych dzieci a dzieci jeżdza do ojca na wakacje i znaja nowa kobiete swojego ojca, swiat się zmienia i powiesz ,ze to normalne , według kryterium dzisiejszego swiata to jest normalne a o homoseksualiźmie nikt tu nie mowi, świat sie zmienia, po prostu zakceptuj odmiennosci a ciebnie nikt nie zmusza,zebys zachowywał sie tak samo ,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, no ja brzydzę się tobą, naziolu Werty.

Co z tym zrobimy? Będziemy się tak tym obrzydzeniem przerzucać w temacie, który tego nie dotyczy?

 

@Wiola

Może wyłącz w ogóle te posty z tematu Fioletowej, bo jak ona je zobaczy, to ją szlag nagły trafi... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naziolu Werty

 

Nie jestem "naziolem". Jestem konserwatystą, narodowcem, ale wam lewakom, komuchom się zawsze wszystko miesza.

Za Stalina twojego idola już dawno siedziałabyś w łagrze. W hiszpanii o której wspomniała Tahela nawet za Duruttiego wywożono homoseksualistów na cięzarówkach za miasto.

 

Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty,

powiedziałes ,ze miedzy męzczyzna a ko0bieta to jest naturalne, ale taka sytuacja jak ta opisana na górze kiedys była by nie do pomyślenia w społeczństwie szeroko pojetym, moze w wąskich kręgach arystokracji by przeszła a teraz to normalka i co?

a wiesz jakie sa zapiski z dawnych czasów ze homo to mogł byc kowal albo chłop i karali to smiercia hrabia był przedewszystkim hrabia a dopiero później homo i hrabiego nikt nie karał,dzisiaj jest sprawiedliwie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "naziolem". Jestem konserwatystą, narodowcem, ale wam lewakom, komuchom się zawsze wszystko miesza.

A ja nie jestem "lesbą" ani "komuchem", ale biseksualistką i liberałem, ale wam, rasiostom i naziolom wszystko się miesza. Za twojego idola Hitlera dawno byś trafił do gazu.

 

Długo tak będziemy?

Prowadzi to do czegoś sensownego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×