HIPNOTERAPIA - leczenie hipnozą

Hasiok.

HIPNOTERAPIA - leczenie hipnozą

przez nerosx 12 lip 2007, 17:57
Witam
Czy ktoś z Was był może na uzdrawianiu poprzez hipnoterapie?
Chodzi mi głównie o leczenie: nerwic, leków, stresów, depresji, bezsenności, napięcia emocjonalnego.

Jeżeli tak to prosze o komentarze dotyczące sesji hipnoterapeutycznych, jak przebiegały oraz czy pomogły.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerosx 12 lip 2007, 18:24
Podstawy hipnoterapi już znam, ale brakuje mi potwierdzenia czy to na prawdę zadziała, bo nie małe pieniądze trzeba wydać na leczenie.
A co do profesionalizmu to jest we Wrocławiu "Centrum medycyny naturalnej", znany hipnoterapeuta.

Ponawiam pytanie

Czy ktoś z Was był może na uzdrawianiu poprzez hipnoterapie?
Chodzi mi głównie o leczenie: nerwic, leków, stresów, depresji, bezsenności, napięcia emocjonalnego.

Jeżeli tak to prosze o komentarze dotyczące sesji hipnoterapeutycznych, jak przebiegały oraz czy pomogły.

Najmilsze widziane komentarze z sesji :) i czy naprawdę działa, tak jak piszą na stronce.

Ja przeszedłem hipnozę.

przez Heliush 13 lip 2007, 23:19
Byłem na seansie hipnozy .Było to w klinice psychiatrycznej w Łodzi. Seans odbył się na zakończenie wielotygodniowej psychoterapii i miał na celu jej zamknięcie . Terapeuta poprowadził to w sali gimnastycznej w szpitalu. 45osób leżało na podłodze na plecach. Seans odbywał się podczas remontu szpitala i był prawdziwy hałas , terapeuta (dr. psychologii) wprowadził na jednak w stan pomimo tego , sam nie wiem jakim cudem .Wszystko odbywało się bez jakichkolwiek gadżetów , był półmrok Pamiętam tylko jakąś podróż była to podróż windą w dół i w górę , w przeszłość i przyszłość ,a potem powrót do teraźniejszości. Nic wiecej nie pamiętam.

Sortuj wg