Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej hej, witam się...


Pani Zima

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa: Lat 21. Samodzielna od 18-go roku życia, wykształcenie średnie, praca na dwa etaty, kawalerka, samochód, motocykl, dwa psy (a właściwie suki) oraz przewlekła depresja od lat 10-ciu. Ostatnio mi się strasznie pogorszyło - za dużo obowiązków, duże obciążenie psychiczne, problemy, więcej problemów...Matka poradziła, bym znalazła sobie jakichś normalnych znajomych, więc postanowiłam poszukać tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja także od 20 lat zmagam się z depresją. Cały czas przyjmuję leki, które mimo wszystko czy wbrew wszystkiemu utrzymują mnie przy zyciu. Miesiąc temu przeszlam terapię elektrowstrząsową ale jeszcze nie umiem powiedzieć czy przyniosła efekt. Ciężko mi bardzo dlatego rozumiem Cię i wiem o czym piszesz. Jeśli chcesz napisz do mnie: annbor70@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celiceno a gdzie :D Skoro życie to sen wariata to my aż tak bardzo się nie różnimy od "normalsów". Jedni mają przed nazwiskiem mgr, dr tudzież inne literki, my mamy swoje "F- ki" ;)

 

Pani Zima witaj :papa:

borkosia Ciebie też witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pani Zima .

Bardzo dużo osiągnęłaś jak na swój młody wiek . Dajesz w dodatku pracować na 2 etaty co jest nie lada wyzwaniem ( nawet dla ludzi bez zaburzeń psych. )

Ze tak się nieskromnie spytam , jakim jeżdzisz autem , jakim motycyklem .

Pytam , bo lubię auta , sam jeżdzę i lubie jeżdzić .Ja mam Renault Clio 1.2 z 2006 roku ( benz. / gaz ) .

Na Forum jest Dział Automaniacy . Jakbyś kiedyś coś chciała w/w tamacie dołożyć coś od siebie serdecznie zapraszam .

Pozdrawiam.

I czemu Zima ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pani Zima .

Bardzo dużo osiągnęłaś jak na swój młody wiek . Dajesz w dodatku radę pracować na 2 etaty co jest nie lada wyzwaniem ( nawet dla ludzi bez zaburzeń psych. ) Mam nadzieję ,że nie sa to dwa pełne etaty , każdy po 8 godzin ? I również nadzieję mam taką ,że choć trochę lubisz swoje wykonywane obecnie prace. Dobrze płacą :lol:

Ze tak się nieskromnie spytam , jakim jeżdzisz autem , jakim motycyklem ?

Pytam się , bo lubię auta , sam jeżdzę i lubie jeżdzić .Ja mam Renault Clio 1.2 z 2006 roku ( benz. / gaz ) .

Na Forum jest Dział Automaniacy . Jakbyś kiedyś coś chciała w/w tamacie dołożyć coś od siebie serdecznie zapraszam .

Pozdrawiam.

I czemu Zima ? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×