Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gotu Kola


Hooded Spirit

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Słyszeliście o takim zielu jak Gotu Kola? Potrzebuję coś na poprawę funkcji kognitywnych i doda energii - coś co nie wywołuje lęków. Ponoć gotu kola jest bardoz dobra. Uspokaja, rozluźnia, dodaje energii i poprawia funkcje poznawcze - co o tym sądzicie? Piracetam mi psychiatra odradził, gdyż może wywoływać lęki. W sumie jak czytałem to ponoć statystycznie piracetam niweluje lęki, ale mniejsza w to, jak narazie szukam fajnej alternatywy dla klasycznych aptecznych prochów na receptę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2017 o 13:01, Hooded Spirit napisał:

Cześć! Słyszeliście o takim zielu jak Gotu Kola? Potrzebuję coś na poprawę funkcji kognitywnych i doda energii - coś co nie wywołuje lęków. Ponoć gotu kola jest bardoz dobra. Uspokaja, rozluźnia, dodaje energii i poprawia funkcje poznawcze - co o tym sądzicie? Piracetam mi psychiatra odradził, gdyż może wywoływać lęki. W sumie jak czytałem to ponoć statystycznie piracetam niweluje lęki, ale mniejsza w to, jak narazie szukam fajnej alternatywy dla klasycznych aptecznych prochów na receptę.

Brałem jakiś czas. Uważaj na słońce, bo możesz się spalić. Trochę siada na wątrobę, bolał mnie brzuch. Podobno gotu kola jest dość "brudna", bo wchłania różne toksyny z ziemi i jak to suplement, nie jest kontrolowana, później ludzie to kupują i mogą kumulować. Czy działała na mnie? Na pewno poprawiła zdolności poznawcze, ale to raczej skutek relaksacji bez sedacji, taki stan "alpha" czyli twórczego luzu. Poza tym nic innego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×