Skocz do zawartości
Nerwica.com

GLISTA LUDZKA!!!


bezsilna_22

Rekomendowane odpowiedzi

Boszszsz, co sobie znow wmawiasz?? :shock:

 

Nie rozumiem Twojego pytania

 

Jak to nie rozumiesz, przecież masz hipochondrie, już wcześniej wmawialas sobie choroby.

Na forum dla ludzi z problemami psychicznymi szukasz kogos kto miał gliste? To raczej na forum medyczne, jeśli już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszszsz, co sobie znow wmawiasz?? :shock:

 

Nie rozumiem Twojego pytania

 

Jak to nie rozumiesz, przecież masz hipochondrie, już wcześniej wmawialas sobie choroby.

Na forum dla ludzi z problemami psychicznymi szukasz kogos kto miał gliste? To raczej na forum medyczne, jeśli już.

 

Poprawka: hipochondrię miałam kiedyś ;)

Jestem pod opieką wspaniałej psychiatry i obecnie nie leczę się na żadna nerwicę

Badania miałam - wiosną w kale jaja glisty ludzkiej

 

Najpierw się kilka rrazy zastanów zanim kogoś pochopnie ocenisz

Nie wiesz co przeżywam i jak mnie pasożyty te rujnują

Dostałam receptę na Zentel - 5 dni aż i po 11 dniach jeszcze jeden

Zaczynam kurację w piątek

 

To co się dzieje z moim organizmem to jest szok

Kilka pobytów w szpitalu/infekcje/dolegliwości jelitowe/ żołądkowe/ powiększona wątroba/ zgrzytanie zębami/anemia/ wypadanie włosów/ infekcje gardła ropne i pęcherza/ zawroty głowy/ flegma podbarwiona krwią też/ spuchnięty język/ duszności/ wszelkie bóle/ złe wyniki krwi/ niedowaga/ zaburzenia hormonalne/ infekcje nerek/ alergie/wypryski/ zaparcia/ bóle gardła/ podwyższone ob/ podwyższona temperatura/ osłabienie/ spadek leukocytów i wiele wiele innych!!!! tragedia!

 

wiosną brałam jedynie vermox który nie pomogł - moja psychiatra twierdzi że glistnica może na prawdę rujnować zdrowie i te wszystkie objawy !

strasznię się męczę i ostatnia deska ratunku to Zentel

 

:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze to przeżywa?

 

Nikt, jesteś najbardziej chorą osobą na świecie, zadowolona?

 

 

Czemu jesteś taka niemiła? Coś Ci się w życiu nie układa i wyżywasz sią na innych?

Nie szukam potwierdzenia że jestem najbardziej chorą osobą na świecie tylko osób które też na to chorują

bo pasożyty mają też wpływ na stany depresyjne i lękowe

 

poza tym i tak podobno jestem silna i daję radę - wg mojej psychiatry :)

męczę się bo co jakiś czas w szpitalu/ mnóstwo badań/ leków a wychodzi na to że to wszystko właśnie powoduje glistnica

 

jeżeli masz tak komentować to daruj sobie

pozdrawiam Cię

 

-- 28 wrz 2014, 18:25 --

 

Lucy Nie dołuj dziewczyny ... Z robalami nie ma żartów :shock:

 

 

a to ironia czy obrona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, przecież glistnicę leczy się z powodzeniem.

Jest to proces mozolny, ale do opanowania.

 

Od piątku zaczynam kurację Zentelem

czy to pomoże?

 

mam ze 100 objawów - tak jak pisałam jest strasznie

dzisiaj z kolei siedzę z bólem wątroby gorączką zapaleniem gardła jak co jakiś czas i bólami płuc i dusznością

wyniki krwi złe anemia ob wyższe i wiele innych spadek leukocytów też

różne bóle zawroty głowy tak jak pisałam spuchnięty język i chyba z 90 jeszcze innych objawów

do tego piątku rozwinie się zapalenie płuc i kolejny raz do szpitala? już chyba 4- ty od wiosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ironia czy obrona?

Zdecydowanie obrona. Ja z ludzi nie ironizuję, chyba że mnie ... zdenerwują :mrgreen:

Ja już kiedyś dawno pisałam coś do Ciebie, z tego co pamiętam, ale Ty na długo zamilkłaś.

Nie wiem, czy akurat na forum dotyczącym zaburzeń psychicznych generalnie, jesteś w stanie uzyskać jakieś rzetelne informacje :bezradny: Chyba, że potrzebujesz także zwykłego ludzkiego wsparcia. Na to, myślę, zawsze możesz liczyć, ale nie przejmuj się opiniami niektórych. Nie każdy jest w stanie każdą przypadłość zrozumieć.

Trzymaj się :D Oby ta terapia, którą planujesz, przyniosła spodziewane efekty. Będę trzymała kciuki :great:

 

Btw Może zmień nicka, jak chcesz mieć siły do walki z chorobą. Właściwe nastawienie do podstawa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy, tez nie słyszałam, żeby wątroba bolała, chyba, że przy zapaleniu woreczka ... ( a na to jesteś chyba za młoda ), ale z drugiej strony jesteś już cała obolała i może Ci się wydawać, że to wątroba, a tak naprawdę ból potrafi nieraz promieniować z jednego miejsca w inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×