Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że się wtrącam w rejonowe forum ale ogladałem film nagrany amatorską kamerą o zlocie nerwicowców i powiem wam że tam jedna osoba dostała ataku reszta wpadła w panike i ataki sie posypały jak domino,film przestrzega że na każdym zlocie nerwicowców powinien byc obecny specjalista Psycholog ,psychiatra oraz ktoś z pogotowia ratunkowego ale za to sie płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście, że mimo wieluu użytkowników tego forum to na stale udziela się ich mniej? wiele osób wpada aby coś zapytac, chwile porozmawiac a potem ani słuchu ani widu po tych osobach. Wiele osób pyta o lekarzy w swoich rejonach, więc pomysł z pewną "rejonizacją jakiegoś subforum nie jest z pewnością zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie zauważyłem czegoś takiego bo jestem tu nowy ale napewno nie jestem osobą taką że jak mi zle to wpadam żeby ktoś mi pomugł a jak mi już dobże to olewam innych i nie wspieram ich w ich problemach.Bedę sie tu udzielal non stop i pomagał jak umiem,zeby komuś było lżej na serduszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl! Pierwotnie jestem z Gdyni, ale przyjezdzajac do Polski zatrzymuje sie w Gdansku u brata lub w Kartuzach u sisotry wiec w czasie wizyty w swoim rejonie dobrze by wiedziecie gdzie sie udac w razie "naglej potrzeby" :)

Forum sie neisamowicie szybko rozrasta... pozniej mozna tez pomyslec o stworzeniu nie tylko rejonow ale takze i subforum dla ludzi z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×