Skocz do zawartości
Nerwica.com

fwededwewr


Loki2121

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę bo jest mi bardzo ciężko. Mam wrażenie że oszukuję śmierć i siebie. Naprawdę normalnie bym tu nie pisał, bo za ludźmi nie przepadam. Piszę bo może ktoś podrzuci mi kolejny pomysł aby na chwilę się oderwać. Coś złego dzieje się z moim sercem. Jest ktoś komu nie szkoda czasu żeby coś napisać do śmiecia ? Cholernie się boję bo mam coraz gorsze myśli :( Proszę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana mam takie ataki przyspieszonego bicia serca i jakby nierównych uderzeń czasami, ale oni nazywają to napadami paniki, to zdarza się coraz częściej do tego boli mnie głowa, twarz, ręce oraz nogi. Mam tak codziennie :(

A jaki ze mnie pan... na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze. A ja za piękny nie jestem. ;)

A na poważnie - próbowałeś coś robić z tymi atakami paniki? Jakaś wizyta u specjalisty, cokolwiek?

 

 

 

Dobra, doczytałem że próbowałeś.

Myślę że jedynym rozwiązaniem w Twoim przypadku (skoro lekarze i terapeuci odpadają) jest po prostu znaleźć sobie coś, co będzie absorbowało Twoją uwagę i odwracało ją od tego co się dzieje z sercem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisali mnie do 2 psychiatrów a ci zapisali mi asertin i beto Zk . Przedtem robiłem wiele badań na własną rękę bo nie chcieli lekarze dawać skierowań, do tego się ze mnie wyśmiewali. Ostatnio miałem robione 2 rezonanse głowy i 8 dniowy pobyt na oddziale neurologicznym, wykryli mi mikrogruczolaka przysadki. Nie mogę znieść że oni to przegapili i gdzyby nie ja to by tego nie wykryli !!!! Ale do rzeczy naprawdę korci mnie żeby zrobić coś złego, do lekarzy więcej nie idę a w szczególności do psychiatrów już mnie nie zmuszą. Z resztą długo to wszystko nie potrwa raczej :( Miałem 3 omdlenia i to ignorowali, 2 miesiące temu leżałem na oddziale chorób wenętrznych na zapalenie żołądka, ale nie wiedzą skąd to się umnie wzięło. Rodzice są zawiedzieni bo jestem idiotą nic nie robię, nie wychodzę nigdzie i przerywam studia a ja naprawdę nie mam siły już . Co do tych psychiatrów to wg nich mam zespół lęku napadowego oraz depresję, ale po tych lekach było mi gorzej mimo że brałem 3 miesiące. A matka teraz płacze bo mówi że się dziwnie zachowuję, a ja nie wiem o co im chodzi !!! Sory że tk pisze ale pikawa mi mocno tyka a brałem już na uspokojenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisali mnie do 2 psychiatrów a ci zapisali mi asertin i beto Zk . Przedtem robiłem wiele badań na własną rękę bo nie chcieli lekarze dawać skierowań, do tego się ze mnie wyśmiewali. Ostatnio miałem robione 2 rezonanse głowy i 8 dniowy pobyt na oddziale neurologicznym, wykryli mi mikrogruczolaka przysadki. Nie mogę znieść że oni to przegapili i gdzyby nie ja to by tego nie wykryli !!!! Ale do rzeczy naprawdę korci mnie żeby zrobić coś złego, do lekarzy więcej nie idę a w szczególności do psychiatrów już mnie nie zmuszą. Z resztą długo to wszystko nie potrwa raczej :( Miałem 3 omdlenia i to ignorowali, 2 miesiące temu leżałem na oddziale chorób wenętrznych na zapalenie żołądka, ale nie wiedzą skąd to się umnie wzięło. Rodzice są zawiedzieni bo jestem idiotą nic nie robię, nie wychodzę nigdzie i przerywam studia a ja naprawdę nie mam siły już . Co do tych psychiatrów to wg nich mam zespół lęku napadowego oraz depresję, ale po tych lekach było mi gorzej mimo że brałem 3 miesiące. A matka teraz płacze bo mówi że się dziwnie zachowuję, a ja nie wiem o co im chodzi !!! Sory że tk pisze ale pikawa mi mocno tyka a brałem już na uspokojenie :(

 

OK u Ciebie?

Jak dziwnie się zachowujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loki2121, moim zdaniem psychiatrzy mają rację z diagnozą, tylko dobrano ci nieodpowiednie leki i trzeba by spróbować innych. Ja też chodziłam od lekarza do lekarza bo miałam wiele dolegliwości fizycznych. Robiłam miliony badań i wychodziło z nich, że jestem zdrowa. A głowa bolała, serce kołatało. Aż neurolog powiedział żebym spróbowała u psychiatry. Zaczęłam brać leki i dolegliwości fizyczne jak ręką odjął. Wiem, że ciężko się przekonać aby szukać odpowiedniego leku dla siebie, bo to często szukanie na oślep. Ale nie poddawaj się, próbuj. Może jakiś lek zadziała w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×