Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

ZLOT ODBYWA SIĘ 8-10 czerwca w Rogowie (Ośrodek wypoczynkowy "Sitnica"), powiat rypiński (koło Rypina), woj. kujawsko-pomorskie, niedaleko Torunia

 

Przypominam, że do 2 czerwca należy się zadeklarować na 100%. Jedna doba w domku to 25zł, dwie doby w domku to 50zł- jeśli liczba uczestników będzie kompletna (np. 16 osob na 4 domki), każdy płaci za siebie 50zł. Pobyt trwa od godziny 8:00 w piątek 8 czerwca do godziny 16:00 w niedzielę 10 czerwca. Ci którzy się do 2 czerwca zadeklarują, a coś im po tym czasie wypadnie i nie pojadą - płacą za swoje miejsce tak czy siak, bez taryfy ulgowej.

 

Numer do KPTS (PKS) Lipno: 54 287 22 58

 

Autobusy z Torunia do Lipna kursują niemal co godzinę np. 13.45, 14.30, 15.15, 15.40 i tak dalej. Jedzie się prawie 1,5 godziny, jak się nie stanie w korku w Toruniu to parę minut krócej. Część z busów, szczególnie te jadące do Płocka, Warszawy i Puław zatrzymuje się w Skępem. Jest ono bliżej Rogowa, ale nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu ze Skępego. Bilety do Lipna od 8.4 zł (Veolia Toruń) do 12.5 (PKS Lipno). Około 15.30 z dworca Toruń Miasto obok Starówki idzie pociąg do Sierpca via Lipno i Skępe. Jest tańszy i szybszy od autobusów.

 

Odległości: Toruń-Lipno 50 km

Toruń-Skępe 65 km

Włocławek-Lipno 25 km (uwaga! Za Szpetalem jest uszkodzony gazociąg i są objazdy przez Zaduszniki, w kierunku Wielgiego)

 

Uwaga nr 2 dla osób ze Szczecina, Piły, Bydgoszczy i Warszawy: polecam PolskiBus (trzeba zarezerwować w internecie) ale ma on przystanek tylko w Toruniu.

 

 

 

 

Ka_Po, pomysł jest dobry, ale IMHO to marzenie ściętej głowy. Ten wątek pojawiał się już kilka razy np. w "spotkaniach w realu":

a może by tak oficjalne zjazd zrobić użytkowników i administratorów tego forum raz do roku???taki zlot jak mają inni ludzie o różnych pasjach to my akurat chorujemy to może nie pasja ale może by warto co sądzicie???ADMINISTRATOR powinien sie tym zając uważam w ciepłą pore roku a miejsce cóż sprawiedliwie byłoby zacząć od miejsca zamieszkania admina a póżniej np co roku wędrować po miastach wojewódzkich???albo co roku u admina sie spotykać to już kwestia dogadania mieć taki swój punkt na ziemi do którego bezie sie wracać i spotkać ludzi podobnych wymienić doświadczenia....sądze że mógłby być to też kilka dni np WEKEND z noclegiem bo wiadomo dojazd ,odjazd ludzie różnie mieszkają,tanie noclegi załatwić gdzięś i jazda....

 

DOBRY POMYSŁ??? :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką ochotę na zlot, ale za bardzo się boję, żeby w czymś takim uczestniczyć. :hide:
Ja bym był zainteresowany... kiedyś, bo teraz zbyt kiepsko się czuję na dalekie wycieczki i pewnie nikt by mnie tam nie chciał. :roll: Poza tym bym się spinał i w ogóle robił złe wrażenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet bym był chętny, ale wątpię, żeby to wypaliło... czasami ciężko zorganizować zlot na innych forach, a co dopiero na forum o zaburzeniach, gdzie ktoś może po prostu poczuć się gorzej, zmienić zdanie i się nie zjawić, więc to nic pewnego, zakładając że dojdzie do zadeklarowania się sporej liczby osób. Jednak jestem dobrej myśli, a nuż coś z tego wyjdzie:) Co do Częstochowy, heh, mi by to bardzo pasiło wręcz, ale nie ma tak lekko jak znam życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak, a czego tu się bać? Ja tez przed pierwszym zlotem mialam mieszane uczucia ale przeciez wszyscy jesteśmy na tym forum to znaczy, ze każdemu z nas coś dolega ;)

Boję się spotkań w większych grupach typu imprezy, zjazdy klasowe, zloty. Pewnie bym milczała, udawała, że mnie nie ma, zapętlając się w swoim lęku. Już sama myśl o zlocie wywołuje we mnie jakiś taki psychiczny dyskomfort.

 

Ale nie róbmy już off-topu.

Mam taką prośbę od siebie, żebyście napstrykali fotek i umieścili na forum - o ile zlot dojdzie do skutku. Chętnie zobaczę co mnie ominęło i jak się bawiliście. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkania-w-realu-informacyjna-ankieta-t7131-42.html

 

polecam ten ośrodek- http://www.przystan.tm.pl/lokalizacja-mapa-dojazdowa.html

lub inne fajne miejsce- http://meteor.turystyka.pl/noclegi,osrodki-wypoczynkowe,lagow,60.html

 

bo pół Polski jechać zeby na piwo się spotkać to jak dla mnie bez sensu,jak juz to zaklepac sobie te 2-3dni w jakis weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowali się sami zaawansowani wiekiem, hehe.

A może ktoś z forumowiczów ma daczę gdzieś np. na Mazurach i mógłby zlot urządzić u siebie? :D
To jest myśl, ja chcę do daczy na Mazury! Kto ma daczę, przyznać się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę udostępnić podwórko pod namioty (spore),ale tylko to bo organizatorką jestem żadną a i nie umiem się bawić

Mieszkam w lesie i mam dosyć blisko jezioro jak na samochód. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezioro mam z 7 km od siebie.Jak na samochód to blisko,ale tak to daleko.Myślałam raczej o jednorazowym wypadzie.

Mi by było miło,jestem chętna,ale decyzja należy do Was.

Większości znajomym bardzo się w tej podoba podoba,a sąsiadów mam wyrozumiałych :mrgreen: i to tylko 4 domy-typowe odludzie i las.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, Nieladnie tak kobietom wiek wypominac
Próbowałem w taki sposób żeby wyszło ładnie :mrgreen:
NoOneLivesForever, Ty i ja plus Sean(dzidziuś) wyrownamy średnią
No ja nie wiem czy by go mama puściła, 21 lat, przecież to nieodpowiedzialne wysyłać w świat dziecko w takim wieku. :P

 

Wizja spotkania bardzo mi się podoba, ale ja to zaraz się zestresuję, złe wrażenie będę robił, stwierdzicie co to, porządni ludzie z porządnego forum urządzają zlot, a tu taki nie wiadomo kto przyjechał, no wariat normalnie. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizja spotkania bardzo mi się podoba' date=' ale ja to zaraz się zestresuję, złe wrażenie będę robił, stwierdzicie co to, porządni ludzie z porządnego forum urządzają zlot, a tu taki nie wiadomo kto przyjechał, no wariat normalnie. :smile:[/quote']

Spokojnie do mnie sąsiedzi już się przyzwyczaili :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×