Skocz do zawartości
Nerwica.com

FORUM OPTYMIZMU - MOJA DROGA DO WYLECZENIA


czarnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat w nadziei że Ci z Was którzy podobnie jak ja może dzieląc się swoimi relacjami z walki z nerwicą dać nadzieję tym którzy muszą jeszcze walczyć.

2 lata tyle czasu poświęciłem na walkę z nerwicą lękową mam 44 lata, zaczynałem od terapii farmakologicznej potem spotkania z terapeutą he.....tylko 4 a później diagnoza co zrobić by wygrać czasami nierówną walkę z tym przestraszonym drugim ja. Po 20 latach pracy w jednej firmie drastyczna zmiana inna praca inne wyzwania myślenie i treningi zwiększające

samoocenę no i chyba najważniejsze ...........tak tak pierwsze widoczne efekty regresji po wejściu i aktywnym uczestniczeniu w TYM FORUM .....jak powiedział prezydent US nie pytaj co Ameryka może dać Tobie ale pomyśl co Ty możesz dać Ameryce. Podobnie było ze mną, chęć pomocy innym i szczere utożsamianie się i solidarność z Wami zaowocowała ustąpieniem objawów. Od 2 miesięcy nie biorę setaloftu!!!! Jest OK.

Zachęcam WSZYSTKICH po tej stronie METY do podzielenia się z Tymi którzy jeszcze biegną jak sobie poradzili z CHOROBĄ !!! Może pomoże to TYM którzy jeszcze biegną.

 

 

Dzięki Wam wszystkim za to że JESTEŚCIE!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×