Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia szkolna?


coolkidofdeathh

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to fobia szkolna , czy nerwica. w kazdym razie jestem uzalezniona od wagarow. Wiem ze dla pewnych osob po prostu wyda sie to smieszne i pomysla ze po prostu jestem leniwa ale to swoja droga. Jestem w 3kl gim. i minimum raz , dwa razy w tygodniu mnie nei ma w szkole. Nie chodzi o to ze mi sie nie chce ale nie jestem w stanie wytrzymac te 7 czy 8 h w szkole. wszystko mnie drazni na okolo. W dodatku niedawno kazdy musial zrobic przemowienie na polskim na dowolny temat. i oczywiscie tylko ja nie zrobilam. boje sie opinii innych , wysmiania , krytyki , krzywych spojrzen. do tego stopnia ze nawet siedzac w lawce czuje na sobie wzrook wielu osob w szczegolnosci mojej nauczycielki a jak tylko ona cos powie na moj temat [ najczesciej mnie tyra za cos] to od razu robie sie czerwona i miewam jakies tiki nerwowe ;| . jak mam jej powiedziec ze po prostu nie jestem w stanie zrobic tego przemowienia ? teraz ide do liceum , chcialabym pojsc do szkoly spoleczej ale rodzice sa na tyle oszczedni ze nie zgadzaja sie na taki uklad. tam czulabym sie najlepiej. bo inne szkoly mnie przerazaja. co ja mam zrobic bo jak tak dalej pojdzie to jak pojde do normalnego liceum znow 50% czasu spedze w domu a nie w szkole ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×