Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENYLOPIRACETAM / FONTURACETAM (Phenotropil, Carphedon) !Niedostępny w PL!


Gość

Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      3
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem paczkę z Rosji z zamówionym przeze mnie Phenotropilem(fynylopiracetam).O skutkach działanie będę informował na bierząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k to oryginalny pheno,zapłaciłem za niego 40$ plus 20$ koszty wysyłki ,razem 60$-tj. ok. 180zł-jak widać tanie to nie jest.

 

-- 22 maja 2014, 11:44 --

 

Panowie Noopept,Fenotropil to bardzo ciekawe leki,potestujemy,zobaczymy.Noopept w tym sklepie oryginalny kosztował 18$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim oczekuje upregulacji receptorów dopaminowych D2 których ten środek dokonuje,ponadto poprawa funkcji poznawczych i to mi w zupełności wystarczy choć wiem że o wiele więcej ten środek "potrafi".

 

Oto mało profesjonalny ale zawsze jakiś opis tej substancji:

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim oczekuje upregulacji receptorów dopaminowych D2 których ten środek dokonuje,ponadto poprawa funkcji poznawczych i to mi w zupełności wystarczy choć wiem że o wiele więcej ten środek "potrafi".

 

Oto mało profesjonalny ale zawsze jakiś opis tej substancji:

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BC

 

Hmm, a nie jest tak że jak je zupreguluje, to za moment będzie potrzebna większa dawka aby wywołać taki sam efekt?

 

Piracetam próbowałeś?

 

-- 22 maja 2014, 14:48 --

 

Za 20$ na ebay

 

http://www.ebay.de/itm/PHENOTROPIL-Phenylpiracetam-Carphedon-Phenylpiracetam-Fonturacetam-Nootropic-/271484381378?pt=US_Dietary_Supplements_Nutrition&var=&hash=item3f35bae8c2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z tą poznawczością. Np jak ludzie rozmawiają to ja nie wiem o czym, nie dochodzi to do mnie, pomimo ze stoje blisko. Teraz pisze prace nagisterską i zupełnie nie wiem co pisać. Jestem w swoim świecie oslabionego intelektu i percepcji. Nie dochodzi do mnie to co ludzie mówią. Albo po kilka razy sprawdzam jak coś wypełniam, czy jak sie gdzies zbieram. Czyje sie ociężały intelektualnie. Kreatywności nie ma żadnej. Jestem poza miastem,nie wiem czy mam wracac do domu, czy dalej siedziec w takiej bibliotece. Nie wiem czy mam isc w prawo, czy mam isc w lewo. Najwygodniej stac w miejscu. No bo i sie nic nie chce. Do wszystkiego sie zmuszam. Czuje czaami jak by nie bylo lekkosci na poziomie czola, skroni, ale to subiektywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z tą poznawczością. Np jak ludzie rozmawiają to ja nie wiem o czym, nie dochodzi to do mnie, pomimo ze stoje blisko. Teraz pisze prace nagisterską i zupełnie nie wiem co pisać. Jestem w swoim świecie oslabionego intelektu i percepcji. Nie dochodzi do mnie to co ludzie mówią. Albo po kilka razy sprawdzam jak coś wypełniam, czy jak sie gdzies zbieram. Czyje sie ociężały intelektualnie. Kreatywności nie ma żadnej. Jestem poza miastem,nie wiem czy mam wracac do domu, czy dalej siedziec w takiej bibliotece. Nie wiem czy mam isc w prawo, czy mam isc w lewo. Najwygodniej stac w miejscu. No bo i sie nic nie chce. Do wszystkiego sie zmuszam. Czuje czaami jak by nie bylo lekkosci na poziomie czola, skroni, ale to subiektywnie.

 

Mam bardzo podobnie jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie wiadimo gdzie kupic, zeby bylo dobrej jakosci. Marek sprawdzaj ten specyfik, jak bedzie ok to zaufam twojemu dostawcy. Na ile ci wystarczy to co zamowiles? A niopept gdzie mozna kupic z pewnegi zrodla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 ze srebra ;) ... pierwsze dwa dni chodziłem strasznie podminowany na tym specyfiku,dziś czuje się niezwykle spokojny,jak na opioidach a to dopiero 3 dzień,pisze ze działa także silnie przeciwlękowo ale ze az tak szybko i tak pozytywnie...super.

 

Phenotropil ten który mam w Rosji w aptece kosztuje dokładnie 10$ ,jak widac posrednik ma 4-krotne przebicie a i tak jest najtańszy w całym necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi gdzie to kupileś Marek. Ja anafranil odstawilem, jestem czysty ale snu nie ma. Jeszcze powiedz na ile to wystarczy przy rozsądnym braniu. Nie moge spac, kurcze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi gdzie to kupileś Marek. Ja anafranil odstawilem, jestem czysty ale snu nie ma. Jeszcze powiedz na ile to wystarczy przy rozsądnym braniu. Nie moge spac, kurcze..

 

Na ebay jest, tak samo jak noopept.

 

Może spróbuj najpierw piracetam.

 

Moje myślenie na temat tych specyfików jest takie: mózg jest jak mięsień, więc same odżywki nic nie dadzą, trzeba go jeszcze ćwiczyć. Oczywiście mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×