Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziewczyna nie wie czego chce - proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! mam problem. Od jakiegoś czasu podoba mi się pewna dziewczyna - niby nic wielkiego ale tu napotykają mnie trudności. Zaprosiłem ją na wesele - poszła bardzo chętnie i bawiliśmy się świetnie. Mialem jednak świadomość ze ma kogoś i z tą świadomością poszliśmy na wesele. A tam okazywaliśmy sobie czułości, typu przytulanie się, czule dotykanie, siedzenie na kolanach itp. Po weselu napisała że dla jasności wspomni - nie zerwie z chłopakiem bo jest z nim szczęśliwa a ja jestem tylko przyjacielem :shock: . Jednak na poprawinach dochodziło do podobnych sytuacji miedzy mną a nią. Dlaczego robi coś takiego? Zależy jej na nim? Na mnie? Dodam że mi na niej bardzo zależy.. Bardzo mnie to męczy.. Proszę o jakieś rady.. :( co mam zrobić w tej sytuacji?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż uważam, że dziewczyna po prostu miała chwilę słabości i jej się spodobałeś. A w domu przyszło otrzeźwienie. Możesz próbować coś dalej działać ale co z tego będzie to nie wiem. Zależy też jaką masz motywację, ja tam walczyłabym. Bo jak to mówią "chłopak nie ściana przesunie się".

 

A to co odczuwasz to ani nie depresja ani nie nerwica. Od nieszczęśliwe zauroczenie, które powoduje smutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sama nie wie czego chce? Dziwna jakaś i nie nazwałabym jej dobrze prowadzącą się kobietą. Wg. mnie nie warto sobie zaprzątać głowę kimś takim. Nawet jakby była z Tobą w związku to pewnie podobne zachowania miałyby miejsce, skoro ta tak szybko się zakochuje... Zresztą, mniejsza o to, ona raczej nic nie czuje do Cb. Ma faceta, którego cały czas chce i to się nie zmienia, z Tb chciała po prostu się zabawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×