Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzieci Gwiazd:)


Valeria

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy piękne i sexowne Kolezanki:)

proponuje nowa zabawe...wypisujemy date swoich urodzin moze byc bez roku:) i znak zodiaku i cechy charakterystyczne tegoz znaku:P wady.zalety ktore pomagaja ,przeszkadzaja w zyciu

Ja urodzona 29.04 BYKtypowe rogate stworzenie....:)

żuję trawe ale jak mnie cos wk..wi to koniec....:)

zalety(wady??:)

upór,dazenie do celu na przekór wszystkiemu i wszystkim,złosliwosc,zgryzliwosc,łatwe popadanie w konflikty:) totalnie maxymalny cynizm.

zalety:

hmmm...prostolinijnosc,dobrodusznosc,wrazliwosc,empatia(płakałam na godzilli bo mu serduszko bic przestało heh) poczucie humoru,umiejetnosc zjednywania sobie ludzi

jak cos mi sie przypomni to dopisze:)

Nie cierpie jak ktos narzuca mi swoje zdanie i sposób myslenia wtedy jestem na przekór wszystkiemu nawet jak wiem ze bede tego załowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, zobaczymy spod jakiego znaku jest najwięcej nerwusków :)

 

21 grudnia Strzelec Impulsywny, pełen energii choleryk o dobrym serduszku :P

Wklejam opis ze stronki, idealnie opisuje Strzelca, jednak niektóre cechy bym wywaliła jeśli chodzi o moją zaburzoną osobę :D

 

Pozytywne cechy charakteru: dążenie do niezależności, swobody, samodzielności. Uczciwość, silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, intensywność uczuć, szczerość, prostota. Upór, wytrwałość, życzliwość. Intuicja, rozsądek, wysokie cele. Lojalność, optymizm, mądrość, autorytatywność. Współczucie dla słabych, sentymentalizm, miłosierdzie, szlachetność, duchowa hojność, filantropia, mecenat. Uzdolnienia, umiejętność przewodzenia, kierowania, podporządkowywania. Śmiałość, energia, silna wola, ambicje, impulsywność, aktywność. Natura żywa, energiczna, wesoła, otwarta, pełna radości życia, życzliwości, wielkoduszność, bardzo sprawiedliwa. Miłość do przyrody i zwierząt, szczególnie do psów i koni. Brak uprzedzeń.

 

Negatywne cechy charakteru: silna żądza władzy, sławy, szacunku społecznego. Duża ekspansywność. Nie znoszenie ograniczeń, ucisku, przemocy, przymusu. Skłonność do przesady. Tendencja do oczarowywania, uwodzenia, tworzenia lepszego wrażenia i mniemania na swój temat. Upodobanie do przyjemności, rozrywek, wesołych imprez. Skłonność do ryzyka, romantyzmu, awantur i przygód. Grzeczność i uprzejmość na pokaz, nieostrożne decyzje, prostolinijność, ostrość, lekkomyślne przedsięwzięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×