Skocz do zawartości
Nerwica.com

dobry wieczór


craftsman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tutaj niezdiagnozowana i znerwicowana dziewczyna. Brałam leki na depresję i nerwicę, po których napuchłam i utyłam, co tylko pogorszyło moją sytuację oraz i tak już ujemną samoocenę. Niedawno rzuciłam pracę, której nienawidziłam i panicznie boję się wychodzić z domu. Mam ataki agresji, rzucam przedmiotami, ciągle płaczę. Wiem, że zawiodłam, nic nie osiągnęłam i boję się zrobić cokolwiek by to zmienić. Zostałam przyjęta na studia, z których zrezygnowałam, tak przerażają mnie ludzie, jakakolwiek praca w grupach czy przedstawianie projektów przy wszystkich. Nie mam z kim porozmawiać, a pisząc to czuję, że i tak zostanę odrzucona. Tak jakby odgórnie wszyscy wiedzieli jaka jestem bezużyteczna. Chciałabym porozmawiać z kimś kto mnie zrozumie i nie powie: jesteś młoda, życie przed tobą, wyluzuj i weź się w garść. Nawet boję się wysłać prywatną wiadomość komuś z podobnym problemem, bo nie chcę się narzucać, paranoja. Życzę wszystkim miłej nocy i idę zakopać się pod kołdrę, właśnie napisałam pierwszy w życiu post na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

też się "dziko" czuję pisząc na forum i wcześniej z żadnego nie korzystałam. Może idzie się przyzwyczaić :D

Nie miałam nigdy takich objawów po lekach, ale może znajdziesz coś o tym w odpowiednim wątku na forum.

Zastanawia mnie, jak to możliwe, że nie jesteś zdiagnozowana, a brałaś tego typu leki?

Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neurolog nie powiedział co mi jest, znał sytuację z grubsza. Byłam gotowa brać jakiekolwiek leki, a on według mnie za mało wiedział, żeby przepisać dane tabletki. I tak się leczyłam tym dziadostwem z miliardem skutków ubocznych. Drugi raz tego błędu nie popełnię i pójdę do psychiatry, któremu dokładnie przedstawię co się dzieję i mam nadzieję dowiem się co dokładnie mi dolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×