Skocz do zawartości
Nerwica.com

dożywocie dla ćpunów i alkoholików?


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.03.2015 13:13

chyba nie przeszło, dożywocie za alkoholizm nie ma prawa bytu, Polacy kochają alkohol, kilkaset tysięcy rodaków ma z nim problem, nie pomieściliby się wszyscy, do tego heroiniści, nie ma na to szans.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

to się tyczy również jednostek upośledzonych umysłowo i wszystkich "nienaprawialnych"

 

Czyli kotek em jest za rozwiązaniem, które ją samą pośle na dożywocie do pierdla albo posadzi na krześle elektrycznym. Czekaj, jak to się nazywa... a, już wiem- skłonności autoagresywno-suicydalne. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.03.2015 13:13

chyba nie przeszło, dożywocie za alkoholizm nie ma prawa bytu, Polacy kochają alkohol, kilkaset tysięcy rodaków ma z nim problem, nie pomieściliby się wszyscy, do heroiniści, nie ma na to szans.

no chyba że otworzą obozy zagłady w których będą gazować i palić każdego jednego uzależnionego i upośledzonego słowem nienaprawialnego bo wybudować nowe zakłady zamknięte na co 3ego alkoholika w spoleczenstwie mogliby nie wyrobić finansowo.albo wprowadzą eutanacje uzależnionych i upośledzonych kiedy chlorek potasu,pankuronium i amobarbital nie kosztuje tyle co wybudowanie tychże nowych zakładów.no i oczywiście natychmiastowe zamknięcie wszystkich monopolowych,zdelegalizowanie alkoholu i tytoniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

to się tyczy również jednostek upośledzonych umysłowo i wszystkich "nienaprawialnych"

 

Czyli kotek em jest za rozwiązaniem, które ją samą pośle na dożywocie do pierdla albo posadzi na krześle elektrycznym. Czekaj, jak to się nazywa... a, już wiem- skłonności autoagresywno-suicydalne. :lol:

 

Chyba mnie z kimś pomyliłeś 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rówież dobrze może być dożywocie za noszenie kolczyka w uchu przez facetów i nie mycie się pod pachami,przez tydzień.

a za co były małe żydowskie dzieci gazowane zaraz po wysiadce z wagonu i ciężarne żydówki rozstrzeliwane na miejscu?ssmani tłumaczyli się że gdyby nie zagazowano tych żydowskich szczeniąt to by kiedyś urosły.za co były rozstrzeliwane rosjanki mające wujka-oficera?za co były palone żywcem lub wrzucane do wrzącego ludzkiego tłuszczu dzieci które przechodząc pod stalowym prętem zawieszonym na wysokości 120cm nie dotykały go czubkiem głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rówież dobrze może być dożywocie za noszenie kolczyka w uchu przez facetów i nie mycie się pod pachami,przez tydzień.

a za co były małe żydowskie dzieci gazowane zaraz po wysiadce z wagonu i ciężarne żydówki rozstrzeliwane na miejscu?ssmani tłumaczyli się że gdyby nie zagazowano tych żydowskich szczeniąt to by kiedyś urosły.za co były rozstrzeliwane rosjanki mające wujka-oficera?za co były palone żywcem lub wrzucane do wrzącego ludzkiego tłuszczu dzieci które przechodząc pod stalowym prętem zawieszonym na wysokości 120cm nie dotykały go czubkiem głowy?

 

 

ja się pytam się dlaczego śmierć hitlera była czymś radosnym? dlaczego zburzenie berlińskiego muru było czymś pozytywnym? pytam się ja. ja się pytam co pozwala ludziom bądź zabrania robić pewne rzeczy?

 

czy hitler naciskał za spust wszystkim gestapowcą? czy mur berliński nie pozwalał ludziom ze sobą pojednać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że oprócz wiecznej izolacji są codzienne gwałty zastrzykami czy tabletkami "lekami" .w wypadku mikropenisa były by to leki powodujące ustawiczne obrzęki nieważne czy bolesne czy nie tegoż narządu lub zatrzymujące wodę w organizmie,przeciwdiuretyczne bo przecież "leczenie" musi być oprócz izolacji odstających czy nieprzyjętych do danego grona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×