Skocz do zawartości
Nerwica.com

DO TYCH DLA KTÓRYCH TO "OSTATNIE" WEJŚCIE NA FORUM


gawelx

Rekomendowane odpowiedzi

NOWENNA DO ŚW. JUDY TADEUSZA W ZUPEŁNIE BEZNADZIEJNYCH PRZYPADKACH

 

Ta nowenna musi być odmawiana jako modlitwa 6x każdego dnia, konsekwentnie w ciągu 9 dni.

9 egzemplarzy tej nowenny musi każdego dnia zostać wyłożonych w jakimś kościele.

Sprawa, w intencji której jest nowenna, zostanie wysłuchana najpóźniej w 9 dniu nowenny, jeśli nie wcześniej i jeszcze się nie zdarzyło, aby nie została wysłuchana.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 

- Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym Tabernakulum aż do końca czasów. Amen.

- Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i zawsze. Amen.

- Aby św. Juda Tadeusz prosił za nami i wysłuchał prośby nasze. Amen.

- Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.

- Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.

- Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.

 

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu....

 

 

PS. Kościół jest tam, gdzie ludzie szukający Boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zareklamowales juz swoja religie

Czy oprocz tego masz cos wiecej do powiedzenia?

Przepraszam jesli moj post kogos urazi ale jestem przeciwny osobom ktore uwazaja ze tylko one znaja droge do prawdy, tylko one znaja wszystkie wlasciwe odpowiedzi

bo prawd jest wiele i drog jest wiele, nie macie monopolu na ani jedno ani drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmień nazwy na inne jeśli te Ci przeszkadają - niech istota sprawy zostanie ta sama...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:35 pm ]

Coś jeszcze mam powiedzieć... - teraz jest troche lepiej ale generalnie jęczałem, zwijałem się z bólu na podłodze, nie mogłem wyjść z domu, straciłem wiele. To drugi rok. Boje się że wróci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×