Do czego to moze doprowadzic?

Inne zaburzenia.

Do czego to moze doprowadzic?

przez beta_magnolia 09 maja 2010, 20:05
Do czego moze doprowadzic nieleczona depersonalizacja/derealizacja? Bo ja jestem pewna ze na to cierpialam tylko ze nie leczylam tego i jest teraz tak jak jest:( Czy te zaburzenia nie byly wlasnie przyczyna mojego aktualnego problemu? Prosze o odpowiedz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Do czego to moze doprowadzic?

przez beta_magnolia 10 maja 2010, 19:37
W lutym zeszlego roku cos sie we mnie zmnienilo.. Przestalam siebie czuc, czulam pustke w srodku, caly czas wydawalo mi sie ze nie istnieje. Zaczelam "wychodzic z siebie", patrzec na siebie z boku. Duzo plakalam ale nic z tym nie zrobilam. To chyba juz w tedy byla depresja, nerwica no i depersonalizacja i derealizacja. I pozniej doszlo jeszcze to wrazenie ze wszystkich stracilam.
Dzisiaj jestem na lekach. Chodze czesto smutna i zamyslona, mam spuszczona glowe. Malo rzeczy mnie cieszy ale tez nic mnie nie boli wewnetrznie. Mam jakby zamrozone emocje. A chcialabym zeby one wlasnie wrocily. Kiedys bylam bardzo empatyczna dzisiaj raczej w ogole. Ogolnie jestem takim slupem, zamyslonym, patrzacym w jeden punkt i smutnym. Kiedy to minie? Czy ktos mial podobnie? Moja psychiatra powiedziala ze minmum dwa lata leczenia. Ogolnie sie niby dobrze czuje tylko cierpi strasznie moja rodzina a ja nie potrafie tego odczuc. Ale czy z tego wyjde?

Sortuj wg