Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dla kobiet 80% mężczyzn jest "poniżej" średniej- tj. nie....


Gość konto usunięte

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kobiet 80% mężczyzn jest "poniżej" średniej- tj. nie spełnia ich oczekiwań.

 

https://theblog.okcupid.com/your-looks-and-your-inbox-8715c0f1561e

- czyli populacja kotów ma tendencje wzrostową ;)

 

Co ciekawe kobiety dalej zdają się nie zauważać, że nie tylko ich wymagania co do mężczyzn drastycznie wzrosły, ale wymagania mężczyzn co do kobiet również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wykopek na forum :pirate:

 

Wymagania facetów w ogóle nie wzrosły,wręcz spadły bo kiedyś faceci wymagali żeby kobieta się "dobrze prowadziła',teraz już nawet tego nie wymagają bo nie mogą.Ale te wirtualne wymagania w końcu muszą się zmierzyć z rzeczywistością bo niestety nie ma tylu Bradów Pittów żeby dla każdej starczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wabsi23, no nie bardzo. Kobiety żądają równouprawnienia, ale także i specjalnego traktowania przy tym. Kobieca logika to problem tak stary jak dzieje człowieka ;) Same tak naprawdę nie wiedzą czy chcą równości, matriarchatu, czy być pod opieką faceta - najlepiej wszystko na raz :D

 

Co ciekawe, kobieta w cywilizacji europejskiej na tle historii, chyba nigdzie nie miała tak dobrze jak w właśnie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotek em, drwisz i masz w tym oczywiście pewną słuszność. Nie twierdzę, że kobiety w Polsce były traktowane b. dobrze, ale że lepiej niż w pozostałych krajach kultury europejskiej. Pewność jest również w tym, że polscy mężczyźni muszą obecnie wiele w sobie zmienić, wszak nie mamy najlepszej opinii, w zasadzie nawet kiepską. Uważam również, że Polak i Polka, także są nieco różnych temperamentów, co powoduje widoczne zgrzyty. Nie dziwi mnie również fakt, że kobiety kierują swój wzrok w zachodnim kierunku, a mężczyźni jako odpowiedź we wschodnim - nawet tym dalekim. Ciekawostką natomiast jest to, że kobiety z zachodu stają się niejako przychylniejsze polskiemu mężczyźnie, radzącemu sobie lepiej na tle innych nacji, w czynnościach praktycznych po prostu niemal we wszystkim. Jednak blokiem najczęściej jest zimna krew, finanse, no i właśnie chamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, chciały równouprawnienia, no to je mają. W pakiecie ze wszystkimi konsekwencjami.

 

Dobra, ja jestem za równouprawnieniem. Mogę się nie zgadzać ze wszystkim postulatami feministek, ale generalnie jestem za. A co na to mężczyźni? Boją się kobiet, które mają chociaż odrobinę "męskości" w sobie, boją się takich, które zajmują kierownicze stanowiska, są ambitne, dominują, zarządzają. Marzy im się kobieta uległa, nie żadna wojowniczka, ale ta która powita faceta obiadem po jego przyjściu z pracy. I która więcej czasu będzie spędzać w domu niż w pracy. I która będzie wszystko mu zawdzięczać - dom, pieniądze, dzieci i fantastyczny seks. Dlatego, wśród polskich mężczyzn jest taki popyt na kobiety ze wschodu. One nie są tak bardzo wyzwolone i niezależne jak Polki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bertha, nie boją się, tylko jest to zwykle wprost nieatrakcyjne. Kobiet wrodzonym powołaniem jest kusić ciałem i intrygować umysłem, a nie dominować agresją czy siłą mężczyznę. Domina to tylko igraszka i to nie nazbyt długo. Niewielu też jest takich, co na feministki łaskawym patrzą okiem i w męskich oczach najczęściej uchodzą za wzgardzone i nikogo więcej.

 

Co do kobiet wschodu to chodzi nie o w uproszczeniu jakieś posłuszeństwo i nawet nie o urodę przecież egzotyczną, ale o szacunek do wartości rodzinnych i podtrzymywanie płonącego domowego ogniska. Tego Polki już w sobie często nie mają i pod tym względem są właśnie nieatrakcyjne. Zapytaj! - wielu Ci tak powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wabsi23, no nie bardzo. Kobiety żądają równouprawnienia, ale także i specjalnego traktowania przy tym. Kobieca logika to problem tak stary jak dzieje człowieka ;) Same tak naprawdę nie wiedzą czy chcą równości, matriarchatu, czy być pod opieką faceta - najlepiej wszystko na raz :D

 

Co ciekawe, kobieta w cywilizacji europejskiej na tle historii, chyba nigdzie nie miała tak dobrze jak w właśnie w Polsce.

oczywiscie bo dlaczegoz ma byc inaczej? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagający facet to desperat albo człowiek który również od siebie nie wiele wymaga.

Nie po prostu faceci mają mniejsze wymagania wobec kobiet.Do starych wymagań kobiet,doszły nowe,a fececi odwrotnie,zmniejszyli wymagania.

A co na to mężczyźni? Boją się kobiet, które mają chociaż odrobinę "męskości" w sobie, boją się takich, które zajmują kierownicze stanowiska, są ambitne, dominują, zarządzają.

Tylko wtedy jeśli taka kobieta daje odczuć facetowi że czuję się lepsza i że nie jest w pełni mężczyzną.A część zakompleksionych kobiet tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od kobiet, czego od facetów wymagają i oczekują.

Za kobietami się do końca nie trafi.

Nie dla każdej kobiety przystojny facet, ładnie ubrany, czysty, będzie w obiekcie jej zainteresowań.

Są kobiety, które zadają się z byle jakimi facetami, z jakimiś kryminalistami, z głąbami, bo same nie maja nic mądrego w głowie i nie mają lub nie szanują swojej wartości.

Ale to jest inna kategoria kobiet.

 

Wartościowe i szanujące się kobiety, mają swoje zdanie i na pewne rzeczy sobie nie pozwalają.

I takie najczęściej są singielkami, ponieważ nie tworzą związków z pierwszymi, lepszymi.

To zależy od charakteru i wartości kobiet.

A to, że niektóre kobiety mają jakieś tam oczekiwania i wymagania wobec facetów, to rzecz normalna i nawet potrzebna, bo każdemu ma prawo ktoś odpowiadać, pod jakimś względem lub nie odpowiadać.

 

Ja np. nie zainteresowałbym się kobietą, która nie jest na moim poziomie, nie ma w głowie mądrości i nie ma swojej wartości.

Teoretycznie mogłaby być koleżanką taka kobieta, ale w praktyce to by mogło wyglądać różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo facet,to taki zwierz.Co chcę rządzić :D ,a dziś kobity.W krajach takich,jak Polska czy Luksemburg.Nie dadzą się,no chyba że.Te w Afryce.
raczej chyba rzadzic w necie bo w domu ma klape. W zwiazkach wiekszosc facetów jest teraz leniwymi picpiusami co sie tylka z kanapy podniesc nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×