Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dewiacja


Gość xxsamotnaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem, bo sprawia mi przyjemność oglądanie drastycznych scen na zdjęciach, w filmach itd. Bywa,że masturbuję się widząc scenę jak się leje krew i ktoś umiera. Mam fantazję o duszeniu podczas seksu, gdzie ja oczywiście występuję jako osoba dusząca. Podnieca mnie robienie komuś krzywdy, lubię oglądać śmierć a i zapomniałam dodać,że....chodzę do kościoła co niedzielę spowiadam się regularnie, jestem wierząca,na codzień studiuję ,uczę się dobrze.

O czym to świadczy? Co to jest za licho? Chcę być zdrowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że nie piję alkoholu wogóle, nie palę ,nie biorę narkotyków, nie imprezuję, jestem porządna tak to. Nie wiem jak się pozbyć tych dewiacji, bo moje fantazje erotyczne są chore i to co dla innych jest obrzydłe mi sprawia radość :( Byłam zdiagnozowana jako" osobowość borderline" ale później lekarka powiedziała ,że jednak nie to i ona nie wie co. Każdy diagnozował inaczej po czym zaprzeczali. Nie wiem co mi jest :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Skrzywdzenie w dzieciństwie?

 

Raczej nie, chociaż zawsze mnie krótko rodzice trzymali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że nie piję alkoholu wogóle, nie palę ,nie biorę narkotyków, nie imprezuję, jestem porządna tak to. Nie wiem jak się pozbyć tych dewiacji, bo moje fantazje erotyczne są chore i to co dla innych jest obrzydłe mi sprawia radość :( Byłam zdiagnozowana jako" osobowość borderline" ale później lekarka powiedziała ,że jednak nie to i ona nie wie co. Każdy diagnozował inaczej po czym zaprzeczali. Nie wiem co mi jest :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Skrzywdzenie w dzieciństwie?

 

Raczej nie, chociaż zawsze mnie krótko rodzice trzymali

Naucz sie panowac nad tym masz rozum i wole... pamietaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evelina

 

Owszem, staram się tylko,że.....nie potrafię rozładować napięcia seksualnego nie myśląc o drastycznych scenach, baaaardzo krwawych :(

Jestem sama,ale przecież kiedyś pewnie kogoś poznam.Co będzie jak nie będę mogła z nim normalnie żyć, kochać się zwyczajnie tylko będę chciała go torturować?

Nie tak chcę żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest zmienić już utrwalone popędy. Nie wiem czy to w ogóle możliwe - nawet jeżeli tak to łatwo nie będzie i długa droga przed tobą.

 

Z drugiej strony są szczęśliwe związki bdsm, w których jedna strona ma skłonności sadystyczne a druga masochistyczne. Ale do tego potrzebna jest pełna akceptacja swojego sadyzmu jako części siebie. Czy to właściwa droga - nie mam pojęcia.

 

Tak czy inaczej dobrze byłoby gdyby ocenił to lekarz. Nie martw się, skłonności nie są karane - tylko się nie przyznawaj że takie filmy oglądasz, a jedynie że fantazjujesz (bo takie filmy z tego co wiem nie są legalne - na pewno produkcja, nie wiem jak z oglądaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już krwawych horrorów oglądać nie można? :shock:

 

No skłonności póki są nie wykorzystywane w praktyce mogą być,ale boję się,że ak poznam faceta to będę chciała z nim odbywać takie praktyki w łóżku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta akurat nie, ale miałam też fantazje o cięciu faceta piłą mechaniczną a potem seks z zakrwawionym trupem. Jeżeli ktoś się poczuje oburzony w tym momencie to bardzo przepraszam. Ja opisuję jedynie fantazję jaką miałam ostatnio i jaka mnie bardzo podnieciła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz sam- ja tylko przy takich fantazjach moge być spełniona więc dla mnie to problem. Oczywiście na uczelni nikt nie wie, widzą mnie jedynie jako zastraszoną, zamkniętą i aspołeczną dziewczynę która mówi jedynie na ćwiczeniach żeby plusy zbierać,a przez cały sem. nie odezwałam się ani do jednej osoby :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi się marzy, ale mam zaburzenia psychiczne ,ostatnio borderline wykluczyli natomiast podejrzewają antyspołeczną osobowość i mimo tego ,że podobno jestem atrakcyjna i tak będę sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxsamotnaxx, zakładając coś z góry nieświadomie dążymy do tego znam fajną dziewczynę która jest też z tego forum ma bordera i udany fajny związek wejdż kiedyś na czat może ją spotkasz przekonasz się że diagnoza lekarzy nie zawsze jest wyrokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko każdy po 1 rozmowie ze mną ma dosyć ,pozatym właśnie borderline wykluczyli a stwierdzili coś gorsze, pozatym ja zawsze traktowałam wszytskich przedmiotowo nie podmiotowo :roll: ciężki charakter mam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×