Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja u brata


alex86668

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis rano odebralem telefon od brata i słyszalem w słuchawce przerazony zapłakany głos i słowa typu "nie daje rady,mam dosc,psycha mi siadła,to koniec! Oczywiscie od razu tam pojechałem i na miejscu zastałem brata załamanego,na wykonczeniu psychicznym bo tak to wygladało,bez checi do zycia i bez ochoty na rozmowe ze mna i drugim bratem oraz ojcem. Dowiedzialem sie rowniez ze od wczoraj jest w takim stanie,zapłakany,roztrzesiony, mial mysli samobojcze przy ktorych trzymal noz w reku. Przepraszal nas za cos tak jakby zrobil nam cos przerazajacego a przeciez nic sie nie stało!!! przytulal nas jakby to cos mialo znaczyc,obwinial sie za cos takie mialem wrazenie,nie dało sie go uspokoic,dopiero po kilku kwadransach zaczal rowno oddychac i mowic cos z sęsem. Moj brat jest nałogowym palaczem marihuany ma 30 lat i nie jestem pewien czy uklada mu sie w zwiazku! Nigdy nie mialem doczynienia z takimi osobami ani nigdy nikomu nie pomagałem w takich sprawach i problemach.

Co robic??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki odwyk?...

Ludzie pisza a nie maja pojecia.

 

Sam od kilku lat stale pale marihuane i we wszystkich problemach w moim zyciu tylko i wylacznie mi pomogla. Dzieki niej moglem sie niejednokrotnie uspokoich i przemyslec wszystko bez robienia czegos w emocjach.

Sam mam trudna sytuacje teraz i to wlasnie marihuana mi pomaga sie podniesc gdy mam stan w ktorym znajduje sie na samym dole.

 

A co do brata lepiej z nim porozmawiac i byc przy nim, pomoc mu sie podniesc bo najgorzej dla czlowieka jak sie nikogo bliskiego w okol siebie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n0b0dy, nie na każdego marihuana ma taki "dobroczynny" wpływ jak na Ciebie. Jeżeli ktoś wykazuje predyspozycje do stanów lękowych, to prawdopodobne, że marihuana te lęki wcześniej czy później wydobędzie na wierzch. Możliwe, że podobnie było w przypadku brata alex86668.

 

Już nawet nie ze względu na palenie marihuany, ale myśli samobójcze, dziwne zachowanie, roztrzęsienie, płaczliwość, poczucie winy i inne objawy depresyjne Twój brat, alex86668, powinien skonsultować się ze specjalistą w poradni zdrowia psychicznego. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×