Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja/psychoterapia Lodz


crazypianist

Rekomendowane odpowiedzi

wItam wszystkich

 

Widze, ze ten dzial ma ostatnie wpisy z 2012 roku, wiec nie wiem czy ktos to w ogole przeczyta.

Czy ktos orientuje sie o jakichs bezplatnych terapiach grupowych w Lodzi?

Drugie pytanie: czy ktos tutaj zna dobrego psychologa/psychoterapeute, ktory jest w miare niedrogi?

Szczerze mowiac, ceny psychologow sa bardzo wysokie. Z przecietna pensja, zaplacenie 100 zl za 50-minutowa wizyte to jest jakies nieporozumienie.

Pewnie kazdy, kto probuje sie dostac na terapie z NFZ wie, jakie sa terminy oczekiwania-rok albo dluzej. I tez nie wiadomo, czy akurat sie dogadamy z psychologiem, na ktorego trafilismy.

Wydaje mi sie, ze wiele osob zyje z depresja i po prostu nie maja szans na psychoterapie. Ja nie rozumiem cen za te uslugi. Przeciez to powinno byc dla ludzi, a kogo na to stac???

Ja zaczynam psychoterapie w najblizszym tygodniu (z NFZ), na ktora czekalam, ale nie wiem czy ona mi pomoze. Pierwsze wrazenie z pania psycholog bylo srednie. To jest jakis typ terapii nastawiony na krotkie rozwiazania.

Dlatego, podsumowujac, czy ktos zna psychologa, ktory np. bierze 50 zl za godzine, ale ktory jest sprawdzony z Lodzi?

Bede wdzieczna za informacje,

 

Pozdrawiam, Zan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×