Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja i padaczka


misiek_1

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że padaczkę zwaną wykwintniej epilepsja posiadam w swej gamie doznań ekstremalnych,

podobnie jak depresję od czasu kiedy w Polsce nie było internetu. Łączę się z Tobą w bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żebym przez 20 lat choroby nie wziął prawie wszystkich lekarstw, które macie w subforum leki.

Mój lekarz lubił testować na mnie wszelkie nowinki. Od kilku miesięcy sam się leczę "medycyną niekonwencjonalną".

czego ubocznym efektem, było kilka moich niegrzecznych wpisów na forum. :?:

Dlatego proszę nie brać ze mnie przykładu i stosować się do zaleceń lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś na tym forum chorujący na te 2 choroby. ja mam padaczkę pourazową i depresję.

http://www.padaczka.net.pl/artykul.php?ks=62 moja padaczka jest nieaktywna tzn.nie mam drgawek ale prawie 2 lata brałam leki.

Mam dokładnie ten sam zestaw,nie licząc nerwicy lękowej. Obecnie biorę na padaczkę keppre 1000 i gabapentin. Brałam już i depakine hrono,tegretol i cos tam jeszcze ale ten zestaw najbardziej mi odpowiada. Na lęki biore clonazepam a on też działa przeciwpadaczkowo. Nie wyeliminowało to napadów całkiem ale znacznie je ograniczyło. Mam pytanie- czy przeczuasz że będziesz miał atak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także brałem depakine chrono i tegretol, dawno temu.

Potem byłem wyznawcą pastylek Lamictal / Lamictrin.

Ostatnio brałem pastylki o nazwie Keppra 1000, ale podrożała i przeszedłem na tańszy odpowiednik ... Leviracetam(?).

Co do clonazepamu, to teoretycznie także powinienem to brać, ale jakoś ostatnio mam opory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdziłem: Lewetyracetam:

Levetiracem Teva (Teva Pharma B.V. z Utrechtu w Holandii) lub Levetiracetam Actavis z Islandii.

 

Mój dr. Mengele twierdzi, że "ludzie" rządzący Polską podniosą ceny leków przeciwpadaczkowych,

by otworzyć rynek zbytu dla nowego "lekarstwa". Już wkrótce. Ale my to przetrwamy. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×