Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja? Czy zasiegnac pomocy specjalisty?


vifi

Rekomendowane odpowiedzi

Kobito! Pakuj sie i uciekaj od takiego faceta, nie zasluguje na Ciebie!

Tobie polecam udanie sie do psychiatry, a jak tak bardzo go kochasz i nie chcesz konczyc zwiazku idzcie wspolnie do psychiatry, bedzie on takim mediatorem dla tego Twojego - napewno przedstawi Tobie i jemu cala sytuacje czysto i klarownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xaxa1 miałam identyczna sytuację co ty. Najpierw były kwiaty, spotkania, piękne słówka, wsparcie.

Czasem aż chciałam odpocząć od jego towarzystwa. Wiedziałam że u niego to forma zakochania wiec wiadomo.

Po dłuższej przerwie niewidywania zmienił sie nie do poznania. Spotkanie sie ze mną raz w tygodniu to było za "dużo", zaczął mnie potem karać olewaniem za każdy zły humor, czy przebąkiwanie że spotyka sie ze mną na siłę. Nie chciał nawet wyjaśniać sprawy. Robisz problem kobieto- mawiał. Ostatecznie i tak mnie rzucił. A w tym związku miałam huśtawki nastroju. Mówiłam mu że chyba rzucę studia bo wszystko mnie denerwuje. Tak naprawde powodem był on. Jak mnie rzucił od razu polazł do innej i sie nie krył. myśli samobójcze miałam moze 2 dni.Wiedziałam że nie mają sensu. Ale jakie objawy somatyczne! To juz gorzej! jadłowstęt całkowity i płacz bo nie mogę sie od niego odciąć niestety . Snił sie po nocach, itd.

Idź do psychiatry, byś mogła zacząć jeść normalnie i sypiać, szybciej wrócisz do równowagi.

Drania oddeleguj. Wiem ze kochasz i nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Ja miałam to samo. Napady paniki że sobie nie poradzę. Boże, dlaczego jesteśmy takie naiwne i tak przywiązujemy sie do ludzi...

Utnij z nim kontakt, na początku będzie masakra ale potem coraz lepiej, zobaczysz... POWODZENIA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu, dłuższego czasu cały czas czuje się zle. Wszystko wprawia mnie w płacz. Stałam się taka przez swojego partnera. Kiedys był na prawde dobry dla mnie a od jakiegoś roku wszystko się zmieniło. Zachowuje się tak jakbym miała zasłużyć sobie na spotkanie, szacunek

xaxa1, znasz powód swojego złego samopoczucia. Podejrzewam, że Twój partner jest partnerem toksycznym, który zamiast Ciebie wspierać, niszczy Cię. Najprawdopodobniej sam ma problemy emocjonalne, których nie rozwiązał. Drogą wirtualną niestety nikt Cię nie zdiagnozuje, dlatego najlepiej, byś skorzystała ze wsparcia psychologa/psychiatry. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×