Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy Wy też jesteście agresywni przy nerwicy natręctw.


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości chciałem się zapytać czy Waszej OCD też towarzyszy czasem agresja, bo ja przyznam że jak mnie jakieś natręctwo prześladuje miesiącami, to ja się tak irytuje że potrafię coś rozwalić. To że natręctwo każe mi coś zrobić i ja to miesiącami wykonuje doprowadza mnie niekiedy do takiej furii że nie wiem co, ja nie potrafię tego znieść - takiego bycia nieustannie niewolnikiem, ciągle próbuje się temu sprzeciwić ale nie potrafię i to mnie tak irytuje że nie wiem. W moim pokoju są dwie dziury w ścianie bo tak w nią waliłem pięścią że skruszała, kiedyś drzwi wywaliłem - takie plastikowe, zasuwane, wyżywam się często na przedmiotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej myślę że nie jest to typowy objaw nerwicy.

Takie napięcie towarzyszy prawie każdemu i czasami przychodzi ochota aby rozładować to na jakimś przedmiocie.

Ewentualnie polecam jakiś sport, zawsze to robi dobrze dla organizmu i pozwoli rozładować napięcie.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nerwicy lubi wystepowac pewna agresja , kiedy się kumuluje wiele myśli , niepotrzebnych emocji .

Dobrze jest wtedy zająć umysł czymś innym jak właśnie sportem . Mnie czasem pomaga głośne słuchanie muzyki .

Poprostu musisz znaleść coś co będzie Ci sprawiało przyjemność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×