Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nizej wymienionych lekach sie chudnie??


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz kolejny niestesty nie moge dodac tematu do dzialu Leki wiec musze wklepywac to w indeks. Zastanawiam sie czy moze dojsc do efektu chudniecie jak to ma miejsce przy niektorych stymulantach, jednak nie sa one typowymi, akurat je nabylem, a troche cwicze i nie chcialbym ze utrudnialy mi one w treningach. Mam na mysli czy moze dojsc do utraty wagi po Fenylopiracetamie/Bromatnanie/Noopepcie. Narazie to zakupilem. Z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy będą Cię stymulować, ale to w ogóle nie powinno stanowić problemu gdybyś konkretnie ćwiczył- nie słyszałeś o wciskaniu żarcia w siebie na siłę dla budowy wielmożnej masy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie tak, ale jak lecialem na czyms spod lady za granica, to nawet jak normalnie jadlem bo zawsze jem to i tak schudlem. Pomimo ze bralem neuroleptyki na sen ktore wczesniej powodowaly tzw "spasienie" :D miales do czynienia? z tymi substancjami?? na poczatku po fenylo wydawalo mi sie ze odczuwam lekki lek potem to chyba powoli przechodzilo polatalem tak godzine po tym i stwierdzilem ze dorzuce bromantan. Teraz jakos strasznie wyluzowany sie czuje. A dodam ze lek jest jednym z wiekszych wrogow chyba jesli chodzi o moje funckonowanie..

 

-- 15 sty 2016, 13:42 --

 

 

 

-- 15 sty 2016, 13:42 --

 

Czy ma ktos moze jakies doswiadczenia z tymi substancjami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×