Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica, skutki brania leku, a moZe cos innego????


JKB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zdiagnozowana nerwice lekowa, nerwice zoladka, napady leku i paniki. Lekarz przepisał mi sulpiryd rano 50 i biorę go od 2 tygodni. Pierwsza godzina po zazyciu leku nic sie nie dzieje, 2-3 jestem lekko pijany, a od 4 godziny jestem lekko wyluzowany, lekko otumaniony, mam chcec do działania, robienia czegoś, stresujące sytuacje jakoś przechodzą obok mnie .... Nie reaguje na nie, jest fajnie , ale... Rano moje ciało jak wstaje jest wewnętrznie roztrzesione po leku to mija, w dzień jest ok, wieczorem mam to znowu. Mam sztywnienie konczyn , szyi. W nocy i to mnie zastanawia , mam tak jakby dretwienie ciała, lekkie skurcze miesni, cieżko mi to opisać , ale jest to nie przyjemne i budzi mnie. Co to moZe być???? Brak magnezu??? Skutki leku???

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB, no obstawialabym skutki leku. nie jestem specem, ale moze wizyta u lekarza i zmiana? albo przeczekac az minal side effects

 

Idę jutro o 17 do lekarza na kontrole, zobaczymy co powie. Na sztywniwcie konczyn powiedziala mi babka ze to nerwica w czystym wydaniu, ale w nocy jak spie ?????

powiniennem brać jezcze doxepin ale on powoduje zaparcia a ja mam je i tak od lat wiec odpuscilem ten lek i babka przepisala mi W zamian Miansec 10 - braliscie to???? Co najgorszego moZe mnie spotkać po tym leku ???? Kiedyś miałem brać lerivon 30 ale odpuscilem temat a teraz widzę wracam do podobnego leku....

 

-- 27 lip 2012, 18:18 --

 

JKB, no obstawialabym skutki leku. nie jestem specem, ale moze wizyta u lekarza i zmiana? albo przeczekac az minal side effects

 

Idę jutro o 17 do lekarza na kontrole, zobaczymy co powie. Na sztywniwcie konczyn powiedziala mi babka ze to nerwica w czystym wydaniu, ale w nocy jak spie ?????

powiniennem brać jezcze doxepin ale on powoduje zaparcia a ja mam je i tak od lat wiec odpuscilem ten lek i babka przepisala mi W zamian Miansec 10 - braliscie to???? Co najgorszego moZe mnie spotkać po tym leku ???? Kiedyś miałem brać lerivon 30 ale odpuscilem temat a teraz widzę wracam do podobnego leku....

 

lekarka powiedziala ze to nerwy ... napiecie nerwowe i mam brac Miansec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×