Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to może być choroba?


Ladyinblack20

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Postanowiłam napisać na tym forum ponieważ mam pewien problem i nie wiedziałam gdzie się zwrócić.

Od pewnego czasu zaczęłam interesować się magią i wszystkimi sprawami z nią związanymi ale po pewnym czasie stwierdziłam że chcę się oddać pod władzę samego diabła wiem jak to brzmi ale teraz cały czas o tym myślę, że chciałabym poczuć jego obecność, chciałabym czuć go w sobie, żeby mnie zniewolił opętał, te myśli nie dają mi spokoju, dostałam jakiegoś schiza robię wszystko żeby przyciągnąć zło do siebie, a przecież z drugiej strony wiem że to jest chore ale nie potrafię sobie z tym dać rady, czy to jest objaw jakiejś choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chcemy dla siebie dobra, a to dobrem na pewno nie jest. Jeśli wiesz że konsekwencje będą złe, a nie możesz przestać tego chcieć (ani robić) to może to być jakieś zaburzenie, ale przez internet nikt Ci tego nie zdiagnozuje.

Przy zapisie do księdza egzorcysty zwykle są też (obowiązkowo) przedtem badania psychiatryczne (w większości przypadków na tym się kończy).

Ogólnie magia to straszny syf i lepiej w to nie wchodzić, nawet jeśli na ogół nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×