Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to dziwne?


AndrzeJJ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

nie wiem dlaczego napisałem w tym dziale. Wydaje mi się, że nie mam depresji : ). Do napisania tego posta skłoniły mnie moje myśli samobójcze, które intensyfikują się od czasu do czasu.

 

Dlaczego myśli samobójcze? Nie wynikają one z mojej obecnej sytuacji, jestem osoba raczej szczęśliwą, z dobrze płatną pracą, pasją, łatwo nawiązująca znajomości (chociaż przez ostatni rok poucinałem większość znajomości - stwierdziłem, że ich nie potrzebuje). Jestem raczej z typu tych cholernych szczęściarzy, niż tych, którym życie kładzie kłody pod nogi.

 

Dlaczego myślę o śmierci? Wynika to raczej z bezcelowości życia i to nie takiego smutnego, że nikt mnie nie czeka, albo moja przyszłość jest pokolorowana w mrocznych barwach. Chodzi o to, że nic w dłużej perspektywie nie ma sensu. Dosłownie. Aby to zobrazować - wyobraź sobie siebie, a teraz całą przestrzeń w kosmosie. Przed samobójstwem chroni mnie moją naturalna ciekawość, a może jednak coś dalej.

 

Może to dziwne co napisałem, a może też ktoś tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndrzeJJ,

to moze dopisz resztę, wyrzuc do końca z siebie to co ci lezy w głebi umysłu, pamietaj nie jestes sam z takimi problemami takich ludzi jest duzo, wiec witaj w gromadzie i czuj sie dobrze, sam swiadomosc ,ze nie jestes w tym sam powinnam pomóc a czasem lepiej na forum sie wygadac i łatwiej niz znajomym , których zna sie kupe bo lat bo to krepuje:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×