Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja czy coś innego ?


Iwon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat. Od dłuższego czasu mam problem ze sobą ponieważ mam myśli samobójcze i się jakoś złe czuje taki zdołowany opowiem moja krótką historie. No wiec jestem w 3 klasie technikum mam bardzo mało znajomych wogule nie mam kontaktu z dziewczynami bo szkoła mechaniczna w gimnazjum jakoś było więcej znajomych i wogule.W szkole czuje się osaczony bo z nikim nie gadam najlepiej by było jak bym się zamknąć w 4 ścianach i by był spokój moim natchnieniem do życia była dziewczyna która niestety zerwała i poleciała do do innego :why: . siedzie cały czas w domu nie lubię imprezować czuje sie ze jestem wyrzutkiem świata moje oparcie co zostało i będzie jest natura bardzo długo myślę i rozmyślam nad swoim życiem nad rzekom nieraz mam ochotę wpaść do niej i się utopić. Wiem ze jestem inny bo kontaktu z kolegami nie mogę znaleźć wspólnego języka itp. Najlepiej by było leżeć cale życie w łóżku według mnie nie mam na nic siły wydaje mi sie ze cały czas jestem zwieszony i nienadazam nad życiem. Proszę poradźcie coś bo już naprawdę nie wyrabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×