Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy tak można?


Gość monster0

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam 21 lat. Mam koszmarną nerwicę lękową, w sumie bardziej fobię społeczną z depresją. Ogólnie boję się kontaktów z ludźmi do tego wrócił mi stan 'jestem nic nie wartym śmieciem' , nie znam żadnych uczuć, emocji poza strachem i złością. Pojawia się często DD po b.dużym stresie. Stan ten jest teraz tak nasilony, że nie dawałem sobie rady na uczelni. W ogóle trwa to tyle lat, że teraz nawet nie wiem kim jestem i pewnie nie byłoby mnie już na świecie gdyby nie miłość:P Krótka, bo krótka ale dała do zrozumienia, że można czuć, żyć, myśleć normalnie. Postanowiłem powiedzieć o swoim stanie w domu i odpuścić rok na terapię.

 

Jest możliwość z uczelni wzięcia urlopu chorobowego, gadałem już z prodziekanem i powiedział, że jak przedstawię papier potwierdzający chorobę to dostanę urlop. Teraz mam pytanie, czy po jednej rozmowie z psychiatrą mogę taki papier dostać? Bo u jednego psychiatry wizytę mam na 18 listopada, a przepisowo do 20 listopada powinienem powiadomić o wszystkim prodziekana. Czy szukać czegoś wcześniej żeby lekarz mógł porozmawiać ze mną więcej. Może ktoś wie coś na ten temat?

 

Dziękuję za ewentualne odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×